1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o aktualizację dashboard

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szato1991, Kwiecień 23, 2012.

1. szato1991

szato1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Dzisiaj przerobiłem konsolę na LT 3.0, lecz pozostaje jeszcze kwestia aktualizacji dashboard. Obecnie posiadam jakiś mega stary dash i chcę go zaktualizować do najnowszej wersji. Stąd moje pytanie, czy aktualizacja dasha nie usunie przeróbki, tak jak to miało miejsce w przypadku starszych iXtreme?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakiego Dash'a masz teraz? Jeśli wyższy lub równy 13599, to wgraj Dash'a 14719 (jeśli nie zamierzasz robić RGH), 14699 (jeśli zamierzasz robić RGH).

5. szato1991

szato1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tej chwili nie mogę powiedzieć jakiego mam dasha bo nie mam możliwości podłączenia konosli, dashboard nie był aktualizowany od czasów iXtreme 1.6 więc naprawdę jest "przedpotopowy", aczkolwiek facet który mi flashował napęd powiedział zebym bez obaw aktualizował dasha bo nie usunie tej najnowszej przeróbki. Chciałbym się jednak Was poradzić zanim zrobię jakieś głupstwo.

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak masz stary to usunie na 100 %, koles powinien najpierw wgrać dash potem przeróbke

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zanim wgrasz aktualizację, sprawdź jakiego masz Dash'a, bo możesz usunąć LT.

Wczytywanie...

Poleć forum