Pytanie o aktualizacje dashbordu

panki

Świeżak
Świeżak
Witam.
Nareszcie stałem się szczęśliwynm posiadaczem nowego xbox'a 360. Xbox jest po przeróbce. Ostatnio chciałem pograć w najnowszego nfs hot pursit (oryginał) i w forze 3 (pirat). I Wyskakuje mi błąd że "jeśli chcesz zagrać w tą grę musisz dokonac aktualizacji....... " Ale jak kazdy wie nie moge sie polaczyc po przeróbce z netem. Wiem że musze sciągnąć jakis dashboard z netu i zainstalowac go przez pen drive na konsoli. Tylko czy moglby mi ktos odpowiedzieć na pytanie czy nic nie stanie sie zlego gdy wgram nowy dashbord? ( może to i głupie pytanie ale jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o konsole ). i Czy mógłby mi ktos podesłać jakiś link z nowym dashbordem? ;> Z góry dzieki i Pozdrawiam ;)
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zanim wgrasz dashboard upewnij się że ta przeróbka to najnowszy LT+ bez niego będziesz miał problemy po aktualizacji
 

panki

Świeżak
Świeżak
Jak to sprawdzić?? :>
@edit na takiej płytce co dostałem do konsoli pisze że to LT+ v1.1
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli LT+1.1 no to konsola do netu i automatycznie się zaktualizuje.
Jeśli nie chcesz łączyć się z netem , moim zdaniem nie ma się czego bać , to
Dashboard Kinect 2.0.12611.0 With Avatars reszta w mojej sygnaturze.

EDIT
down
Avatary są. Ale tak jak kolega niżej pisze , można ściągnąć z oficjalnej strony MS i będziesz miał pewność.
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czy ten podany przez ciebie dashboard zawiera awatary bo jak ja go zainstalowałem z innego źródła to mi znikły
 

SeDaN

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj masz oficjalną stronę na której ściągniesz dashboard z avatarami i ze wszystkim.
Aktualizacja oprogramowania konsoli
 

gawron60

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie przerobiłem , niedługo wysyłam. To w końcu którego wybrać dasha tego 1-szego czy 2-giego.
 

Do góry Bottom