1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o AP 2,5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stivmajster, Listopad 23, 2010.

1. Stivmajster

Stivmajster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nosgoth
    Witam!

Ogólnie jestem nowym użytkownikiem, ale wole zadać pytanie bo szukałem na forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

Otóż, wiele już czytałem o nowym zabezpieczeniu i każdy odpowiada inaczej.

Chcę was spytać czy jest szansa na to aby nowe gry chodziły mi na tym sprzęcie:

Xbox 360 Jasper rok produkcji 2009 (jakoś środek roku), przeróbka ixtrime 1.5 ( do każdej nowej gry używam bota active iso),
    oprogramowanie nie było aktualizowane przez live, bo nigdy się z xbox live nie łączyłem, jego numer to: 2.0.9199.0, jest to standardowe
    oprogramowanie zwykłe avatary żadnych fajerwerków, nie takie kinektowe jak u niektórych użytkowników forum na filmikach.
    Napęd mam na pewno Liteon ale nie wiem czy Benq czy Philips.

Jak panowie myślicie jest szansa?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    szansa że pograsz w gry z ap 2.5 jest prawie stu procentowa zastosuj ten sposób

4. Stivmajster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nosgoth
    Aha, to czyli to zadziała, ale mam jedną wątpliwość, czy te updaty o których napisał H3XT0R, nie wpłyną w jakikolwiek sposób na funkcjonowanie mojej konsoli. Bo szczerze mówiąc podoba mi się menu takie jakie jest tera. Może jestem staroświecki ale kurcze nie chce tego zmieniać ;)

5. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dashboard ci sie zaktualizuje do najnowszego :) (tego kinectowego)

6. Stivmajster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nosgoth
    Łe to ogólnie masakra, to wole poczekać na jakieś konkretne możliwość anty ap 2,5. Jak coś wykombinują może bez konieczności skakania po updatach.

7. danielos80

danielos80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Nawet jak wyjdzie nowy Iextreme LT to dasha i tak będziesz musiał zakttualizować. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim w tym wypadku

8. Fundorr

Fundorr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak kupi się oryginalną grę Fable 3 i ma się przerobioną konsolę, to czymś grozi

9. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i tak możesz dostać bana :) bana dostajesz za przeróbkę

10. Fundorr

Fundorr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak wiem ale jak ja nie gram na xbox live to też mnie zbanują?

11. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Granie na oryginalnym fable nie oflagowywuje konsoli i gra nawet na najnowszym daschu powinna się normalnie uruchomić!

12. Fundorr

Fundorr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem kosnolę używaną na allegro nie było nic w opisie napisane że jest przerobiona gdy ją kupiłem sprawdziłem plomby przerwane no nic. Trudno.
    Teraz chcę kupić jedną z nowszych gier dajmy na to fable które posiada nowe zabezpieczenia i teraz tak ja nie gram na xbox live moja konsola posiada Dash 8955 i teraz tak Pytanie : Zostane zbanowany czy nie? (Gdybym grał na piracie tylko że nie na xbox live to także zostane zbanowany? )
    Z góry dzięki za odpowiedz.

13. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz 2.0.9199.0 ja też tak to miałem ,najlepiej wykonywalem metodą 3xdash http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html i mam DB 2.0.12416 Beta ponieważ ta beta nie oflagowuje konsoli na AP.2.5, ponieważ nie wykryje zabezpieczenia, ale wszystkie gry mi chodzą z ap2.5 pod warunkiem ze spat****esz grę i zmienisz na wave 2 w twoim ixtreme i aktualiazja gry z kopi gier ap2.5. http://xboxforum.pl/iso-tools-f158/...-i-abgx-1-0-5-x360-pack-atmpitbull-77703.html

Posiadam LT1.1 nie muszę zmieniać wcale wave.

14. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    W przypadku oryginalnej gry nic nie musisz robić, a jeszcze w przypadku Fable to już kompletnie nic ponieważ nie posiada najnowszego Wave a wraz znim najnowszej aktualizacji Kinetec.

Wczytywanie...

Poleć forum