1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o aukcję allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jarosław Krawczuk, Listopad 28, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jarosław Krawczuk

Jarosław Krawczuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema mam pewne pytanie. Przeróbka flash ixtreme LT+ 2.0 Xbox 360 Wrocław (1943613644) - Aukcje internetowe Allegro jaka mam pewność że gdy wyślę gościowi konsolę to on mi ją odeśle? niby ma te 500 pozytywów.

jeszcze jest ta aukcja PRZERÓBKA SLIM / FAT X360 LT+2,0 WIRY POZNAN 0225 (1931963783) - Aukcje internetowe Allegro
    i to już jest niby sklep normalny czyli firma, może być że jest bardziej wiarygodna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. filmyredcywn

filmyredcywn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Musisz poczytac komentarze, opinie na forum i wtedy cos wybrac. Nikt Ci nie zagwarantuje, ze allegrowicz ktoremu wyslesz sprzet Cie nie oszuka. Najlepiej jechac na przerobke osobiscie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum