1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dasha 2.0.13146.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianldz1908, Czerwiec 30, 2011.

1. Damianldz1908

Damianldz1908 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jeżeli wgram tego dashboarda to (cofnie mi przeróbke o to mi chodzi) to będe mógł już grać w black opsa spokojnie, mam oryginała. http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...obionej-konsoli-ale-gra-oryginalna-89814.html problem opisywałem tutaj, chce mieć pewność że jeżeli go wgram to będe spokojnie mógł sobie pograć :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Tak, bedziesz mogl grac. Niewiadomo czy nie oflaguje Ci konsoli, ale dzialac bedzie,

4. Damianldz1908

Damianldz1908 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ufff, to dobrze. A jeszcze taka prośba, czy wiesz może skąd moge go ściągnąć. chciałbym jeszcze dziś pograć :D a ja szukam szukam i znaleźć nie mogę :(

Jednak znalazłem :D Jakby ktoś potrzebował : http://digiex.net/downloads/downloa...0-13146-0-download-final-version-avatars.html

Wczytywanie...

Poleć forum