1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dashboard

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radogost14, Kwiecień 16, 2008.

1. radogost14

radogost14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkim

Mam pytanie odnośnie dashbordu konsoli.Czy może mieć om jakiś wpływ na pracę xbox 360. Słyszałem bowiem iż jest to możliwe. Czytałem po pierwsze że był przypadek w którym po wgraniu najnowszego oficjalnego softu konsola znacznie się nagrzewa , w innym zaś przypadku że któraś tam wersja oprogramowania zmienia pracę wiatraków. Mam też jeszcze jedno pytanie , czy dashbord można bezpiecznie usunąć/wrócić do wersji pierwotnej ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Pytanie o dashboard

najnowszy dashboard zmieni ci pracę wiatraków na szybszą :)

4. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Pytanie o dashboard

Dokladnie co do wiatrakow to jest tak ze one chodza zaleznie od temperatury czujnika kolo GPU i CPU ( czym wieksza tym wieksze obroty maja wiatraki - dlatego tez nie oplaca sie przerabiac zasilania wiatrakow na 12V)

Co do nagrzewania to watpie w to , ale niektorzy wylaczaja konsole jak ona robi update dashboardu i wtedy wyskakuje blad e71(chyba ten)

5. boniek

boniek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie Czy majac przerobiona Konsole Moge bez obaw wgrywac dashboard??
    I czy jest niezbedny do grana Przez xbox live

6. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie jest niezbędny do grania xbl

A na przerobioną konsolę można bez obaw wgrywać dasha, kopie gier będą się nadal odczytywać bez problemu.

7. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    ja dołączam sie do pytania bo kumpel wgrał sam nowego dasha i po paru dniech wyskoczył mu rod do zalezy od wgrania dasha??

Wczytywanie...

Poleć forum