1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dashboard

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TyPeK, Marzec 8, 2012.

1. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam pytanie o dashboard, bo mam kupić konsolę i przeczytałem że na dashu 14699 nie zainstaluję na dysku gier XGD3 nagranych zwykłą nagrywarką a na dashu 13604 będę mógł je zainstalować. Gdy przyjdzie mi konsola i będzie miała np. dash 14699 to będę mógł bez problemu przez pendrive wgrać dash 13604 ? i nie cofnie mi to przeróbki LT.3.0 ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. radzio1234

radzio1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wgrasz niższego dasha już niestety...

4. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Mniejszego dasha nie wgrasz... Niestety nie ma takiej możliwość...

5. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jedynym rozwiązaniem jest kupno nagrywarki koszt 70 zł i masz spokój

6. TyPeK

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wolę już grać z płyty i zbierać na przeróbkę RGH i mam spokój na cały czas, bo co nowe lt to znowu bym płacił ;D

7. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    rgh = brak gry xboxlive, Czyli coś co dla mnie jest najważniejsze i co mnie tak naprawdę wkręca, nigdy nie przerobił bym mojej konsoli w taki sposób, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie :D

8. TyPeK

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no jeszcze jak by był ten multiplayer darmowy to może bym się zastanowił ale jak trzeba jakieś konta Gold kupować to mam to w *****, dzisiejsze gry są tak robione że singleplayer też potrafi wciągnąć i są jeszcze gry na 2 lub więcej i z kolegami też nieźle się bawimy :D ale tak jak napisałeś wybór należy do mnie ;D

Wczytywanie...

Poleć forum