1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dlc do gtav

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marlon12, Wrzesień 23, 2013.

1. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam was serdecznie czy vouchery dlc z balonem do gta posiadają zdrapkę czy może nie trzeba nic zdrapywać bo kod jest nadrukowany bezpośrednio na tylną stronę vouchera.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    W pudelku jest karta gdzie jest kod.

4. marlon12

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale kod jest ze zdrapką czy nie trzeba zdrapywać? Pytam bo zawsze zdrapywałem kody czy to do himana sniper challenge czy do gears of war. Tutaj natomiast numer jest bez zdrapki. Kod chcę sprzedać, dlatego pytam, bo nie chciałbym użytego sprzedać. komuś.

5. Sobek000

Sobek000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co za różnica czy zdrapywany czy nie. Jeśli kod nie używany to nie używany... Chyba że chcesz wyciągnąć z pudełka w sklepie dlatego takie pytanie :)

6. marlon12

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale ja mam watpliwości czy mój nie jest użyty, ja go nie używałem. Kupiłem na allegro i jest na karcie sam kod bez zdrapki. Kiedyś żeby odkryć kod trzeba było zdrapywać.

7. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
  8. marlon12

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzięki, o to mi właśnie chodziło, bo myślałem że ktoś zdrapał i jak komuś sprzedam dalej to dostanę negatywa.

Wczytywanie...

Poleć forum