1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dodatkowy wentylator

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TailorPL, Lipiec 21, 2011.

1. TailorPL

TailorPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Chcę zamontować dodatkowy wentylator konkretnie na ten mały radiator połączony heatpipe z radiatorem GPU. I tu 2 pytania.
    Jakie powinny być rozmiary tego wentylatora?
    Czy może być on umieszczony na radiatorze czy może lepiej gdzieś obok niego?

A i tak na przyszłość: jakie są wymiary tylnych wentylatorów, bo zamierzam je wymienić?

Z góry dziękuję ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Montując sam wentylator bez dodatkowego otworu w obudowie wprowadzasz zawirowanie i rozproszenie ciepła wewnątrz obudowy. Może to bardziej zaszkodzić niż pomóc. Te z tyłu wentylatory są zespolone. I raczej dedykowane konstrukjcą tylko do xboxa.

4. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Jeszcze tylko dodam iż nawet znaczna poprawa chłodzenia nie uchroni Cie przez Rodem ;) Na necie znajdziesz kilka tematów gdzie próbowano rożnych metod chłodzenia i rood i tak dopadał konsole :(

5. TailorPL

TailorPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Wiem że każdego kiedyś dopadnie RROD ale chciałem niewielkim kosztem poprawić chłodzenie żeby choć troche przedłużyć jej żywotność. Póki co uszczelniłem tunel wentylacyjny. Tylne wentylatory na pewno dało by się jakoś zamontować, estetyka byłaby marna ale i tak tego nie widać ;P
    A zamontowanie dodatkowego wentylatora na kratce wentylacyjnej też by zaszkodziło?. Obudowa jest ustawiona leżąco więc nie było by problemu z zasysaniem chłodnego powietrza

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nie rozumiem, po co zmieniać coś, co działa. Konsola została zaprojektowana w taki, a nie inny sposób i czemuś ma to służyć. Nawet nie napisałeś, czy masz falcona, jaspera itd. Jak będzie miała się zepsuć, to Ci nawet 50 wentylatorów nie pomoże. Póki wszystko jest w porządku, to graj i niczym się nie przejmuj.

7. TailorPL

TailorPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Falcon, Jasper... Niestety mam Zephyra ;P Kupiłem okazjonalnie od kumpla jak jeszcze nie na tym wgl nie znałem

Wczytywanie...

Poleć forum