1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dysk Twardy xbix 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez armirion, Kwiecień 27, 2011.

1. armirion

armirion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszytskich !

Mam bardzo ważne dla mnie pytanie otóż:
    Mam dysk 20 GB, kumpel dostał bana (tego bana który również blokuje dostęp do dysku twardego) i kupił sobie nową konsole slim, a starą ma do wyrzucenia bo po kilku dniach doszedł mu do tego RROD, lecz zostało mu po starej konsoli dysk 120 GB.

Więc pytanie brzmi ^^:

Czy moge od niego kupić dysk tawrdy i bezpiecznie z niego korzystać bez ryzyka że tez mogę bana dostać.

Przy okazji zapytam się też czy można na przeróbce LT 1.1+ bezpiecznie grać w FIFE 11 PL ( bez robienia żadnych update do fify odkąd tylko wyszła ).

2. Lotnik421 Xbox One

3. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sadze ze jak sformatujesz dysk i ulozysz partycje od nowa to bedize on czysty wuec nie bedzuie slady po banie

4. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siabuba nie wykopuj starych tematów!!

A co do twojego posta to jak przełożysz wystarczy połączyć się z LIVE i dać pobierz(czy coś takiego) gamertag. Podasz dane i pobierze ci coś.
    Nic nie trzeba formatować.

5. armirion

armirion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie da się normalnie w świecie podłączyć go do konsoli, sformatować go interfejsem w konsoli i wszystkie profile przenieść pen drivem z innego dysku ?
    Jednak trzeba coś kombinować ze ściąganiem czegoś z neta itd. itp. ?? :/

6. DavidCold

DavidCold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Miałem podobną sytuacje... Zdecydowałem sie na kupno i jest OK

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Oh lol co wy szyjecie , ściągasz dasha 12611 albo 12625 , albo jeszcze innego jaki obsługuje pena jako dysk , wkładasz pena sformatowanego na PC na FAT32 , i w Xbox-sie wchodzisz w pamięć dajesz na pena opcje Y i SKONFIGURUJ , potem wchodzisz w swój profil na dysku i przenieś tak samo w zapisami gier wrzucasz ten dysk 120gb możesz go sformatować i wyczyścić cache ( tak dla spokoju ) i wtedy przenosisz z powrotem z pena na dysk tak samo jak tam wrzuciłeś ( tylko już nie formatujesz i nie wkładasz do PC )
    A tak w ogóle to bana dostajesz na xa , a nie na dysk ban blokuje tylko możliwość instalacji co już w nowym dashu zostało zniesione i odblokowuje instalacje na dysk na zbanowanej konsoli

8. DavidCold

DavidCold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Nie buj się, kup....

9. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty się ,,buj" takie posty pisać.
    Widzę że jedynie cyborg95 tutaj jest troszkę obeznany,jak pisze najnowszy dash 12625 odblokowuję instalację gier na dysku i,na 99% już 9199 to robił.

Wczytywanie...

Poleć forum