1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dysk Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WineToo, Listopad 14, 2011.

1. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Witam XboxForumowiczów, mam pewne pytanie odnośnie dysku do Xboxa 360, a mianowicie. Chcę zakupić dysk i nie wiem do jakiej wielkości xbox mi go wykryje, dodatkowo mam dysk z uszkodzonego lapa, OCZ Vertex i tu nasuwa się moje pytanie, czy xklocek będzie miał problem z takim dyskiem czy normalnie mogę go podpiąć i normalnie na nim gry instalować itd. . Pytam ponieważ nie chcę niepotrzebnie rozkręcać obudowy z dysku xboxa :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    jak chcesz podłączyć dysk pod usb, to konsola będzie widziała 16gb

4. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takiego dysku jak piszesz, to xbox nie obłśuguje.

5. WineToo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Chciałem normalnie go podpiąć, nie jako USB : ) Szkoda, że nie obsługuje, a poleci ktoś może jakiś szybszy niż standardowy i co go xklocek będzie obsługiwać >?.

6. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z xboxem działają tylko dyski:

Każdy taki dysk trzeba specjalnie przygotować, poradnik: http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor]-14421.html

lub kupić na allegro taki dysk który jest już przygotowany i gotowy do podpięcia do x360 (http://allegro.pl/microsoft-xbox-360-dyski-82318. No i musisz mieć specjalną tasiemkę lub obudowę że podpiąć dysk.

7. WineToo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Wszystko co potrzebne to mam ^^ Tylko pytalem o ten OCZ bo teraz widocznie bedzie lezec :p i sie kisic .

Wczytywanie...

Poleć forum