1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dysk z elite do slim oraz o gry na kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tzu314, Lipiec 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tzu314

Tzu314 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć Wam,
    świeżo nabyłem Xboxa 360 wraz z Kinectem po okazyjnej cenie, niestety jest to wersja 4GB. Wiele gier oferowanych na allegro jest sprzedawanych po korzystnych cenach, ale są to kody. Znalazłem dyski do Xboxa z innych wersji np. z Arcade, Elite allegro. Czy taki dysk będzie działał bez problemów na mojej wersji SLIM? Również jedno pytanie o te kody, czy uprawniają one jedynie do jednorazowego pobrania gry czy mogę pobierać ją później kiedy chcę?

Moje kolejne pytanie dotyczy gier zręcznościówek z Market Place, jest kilka na kinecta. Nie ma przy nich ceny, ale są jakieś cyfry (np. 400, 800). Czy te gry są darmowe? Będę mógł je bez problemu pobrać na dysk?

pozdrawiam,
    tzu

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1. Taki dysk będzie pasował, jednak będziesz go musiał rozkręcić, wyjąć sam HDD ( 2.5" taki jak z laptopa ), wsadzić do konsoli i sformatować.
    120GB w zupełności wystarcza. Sam taki mam i przeważnie nie schodzę poniżej 40GB wolnego miejsca. ; )

2. Wpisujesz kod, pobierasz gre.
    Jeśli ją później usuniesz, wchodzi w zakładkę gdzie znajdziesz tę grę i pobierasz ją jeszcze raz.
    Proces ten możesz powtarzać do woli.

Tak, będziesz mógł je pobrać na dysk.
    Kupujesz zdrapke, wpisujesz kod, pobierasz gre, grasz.

3. Nie, nie są one darmowe.
    Są to kwoty, jakie trzeba zapłacić za te gry.
    Wyrażone są w MSP - Microsoft Points.
    Punkty te możesz kupić na allegro.

1 osoba to lubi.
  4. Tzu314

Tzu314 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie odnośnie tego dysku. Czy mam go wsadzić w obudowę, którą można zakupić na allegro? Jeśli nie to czy wystarczy go włożyć do tego slota czy trzeba coś kombinować żeby go tam umocować (jakieś taśmy itp - widziałem na youtube).
    Generalnie możecie mi doradzić czy mam kupić taki dysk, czy lepiej zainwestować w dysk WD, który jest nowy i go odpowiednio przerobić?

EDIT:
    jeszcze nie mogę rozgryźć na czym polega taka kombinacja allegro. Czy jest to na takiej samej zasadzie jak kody? Czy jest to tylko jednorazowe pobranie?

5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie mam slima, ale ponoć można włożyć dysk bez obudowy, zwyczajnie go wsuwając i trafiając w złącza. W obudowie zawsze wygodniej i bezpieczniej :)

All hail Ziutas! // Samsung Galaxy Gio :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum