1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrek10h, Listopad 14, 2010.

1. piotrek10h

piotrek10h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stary Sącz
    Wiatm. Mam pytanie. Otóż jak wiadomo są problemy z uruchomieniem AC:Brotherhood. Jednej osobie nawet XBOX sam się zaktualizował do bety najnowszego dashboardu. Moja konsola została zbanowana w czasie fali masowych banów przy premierze MW2. Miałem zablokowany dysk przez ten czas aż usłyszałem że nowszy dashboard (wtedy 9199) pozwala znowu korzystać z dysku twardego. Oczywiście zaktualizowałem z pendriva i ku mojemu uradowaniu działało. Jutro chciałbym spróbować uruchomić u siebie Asasyna, a nóż się uda. Tylko gdy zaktualizuje mi konsolę to dysk może się znowu "zbanować"? Wydaje mi się że skoro konsola nie am dostępu do internetu taki zabieg jest niemożliwy ale chcę być pewien.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek10h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stary Sącz
    proszę o szybką odpowiedź

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    zablokowanie dysku offline jest jak najbardziej możliwe do zrobienia ale MS tego już nie zrobi po ostatnim razie płacili kary za specjalny uszkodzenie sprzętu użytkownika co jest nie legalne i dlatego w 9199 odblokowali .

5. piotrek10h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stary Sącz
    dziękuję :). Jeszcze jedno małe pytanie nie związane z tematem. Czy beta nowego dashboardu na pewno nie ma jeszcze AP 2.5 ?

Wczytywanie...

Poleć forum