1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o F1 2011

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Betoniarka, Listopad 11, 2011.

1. Betoniarka

Betoniarka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie o aktualizacje

Witam,
    Z góry mówię że jestem laikiem w sprawach przeróbek itp.
    Od jakiegoś czasu nie "nabyłem" nowej gry (ostatnia Deus Ex HR) i dzisiaj mam pewien problem z F1 2011. Zgrywam ładnie imgburnem. Wkładam płytę do konsoli i wyskakuje komunikat o Zaktualizowaniu konsoli i tu moje pytania dwa.

1. Muszę zaktualizować konsolę, inaczej nie odpalę gry? (tak jak było w przypadku innych gier przez co nie mogę odpalić Modern Warfare 2 czy Hot Pursuit?) W sumie gdy odrzucę aktualizacje to wiadomo, wraca do interfejsu.
    2. Czy aktualizacja coś "popsuje" że się tak wyrażę? Czy aktualizować przez np. Pen Drive'a?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Aktaulizacja usuwa przeróbki poniżej 1.9 skoro aktualizujesz konsole to masz najpewniej 1.6 lub 1.1. musisz zaktualizowac konsolę i ponownie udać się do przeróbki, jeśli chcesz cieszyć się nowymi przeróbkami.

Wczytywanie...

Poleć forum