1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Fable - co i jak z kompatybilnością

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pobier, Grudzień 26, 2010.

1. pobier

pobier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, zakupiłem niedawno grę Fable 2 Collectors Edition, w zestawie sprzedawca dał mi jednak (gratis :D) oryginalnego Fable z Xboxa 1.
    No i sobie myślę, będzie fajnie zacząć od nowa całą serię. Tylko tu nasuwa mi się pytanie. Gra jeszcze nie doszła, bo wiadomo, że święta.
    1.Czy będe mógł zapisywać stany gry na moim Xboxie 360 Elite?
    2.Czy będe mógł zgrać grę na dysk?
    3.Czy gra będzie w wersji PL?(Wątpie w to, ale i tak zapytam).
    Grę dostane najwcześniej w środę, więc możecie odpowiadać, tak czy siak w środę napisze odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
    Zdjęcie tej wersji(classics):

2. Lotnik421 Xbox One

3. pobier

pobier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra doszła. Odpowiem jakby komuś się to na przyszłość przydało. Odpowiedzi:
    1.Zapisy się, no tego... zapisują. Bez problemu można grać.
    2.Gry nie da się zgrać na Xboxa. Żadnej oryginalnej ze starego się nie da nagrać na dysk.
    3.Gra naturalnie po angielsku. Grając w gry ze starego Xboxa niema co liczyć na PL. Szkoda.
    A tak jeszcze dodam, że aby gra działała trzeba mieć dysk twardy oryginalny z xboxem. Na dokupionym trzeba instalować jakieś emulatory. Mi się odpaliło odrazu.
    Mam nadzieje, że jak ktoś kiedyś będzie się tym interesował to wpadnie na ten temat, PEACE!:D

Wczytywanie...

Poleć forum