Pytanie o Fable III i dash beta.

patryk.ferszt

Użytkownik
Użytkownik
Witam. szukałem w tematach i postach ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania wiec chce sie zapytać czy:

1. Czy Fable III odpali na dashboardzie 2.0.12581.0 (BETA)
2. I czy sens jest trzymanie tego dash`a beta czy juz zaktualizować go do tego nowego?
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Od twojej wersji dasha Falbe 3 nie dziala,nie warto go trzymac.
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A ja jak mam 2.0.12503.0 to czy warto instalować oficjalną czy nie ? bo z tego co wiem to Fable 3 mi nie zadziała.(Ixtreme 1.6)
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Upup
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
zadziała zadziała ja gram na becie i mi chodzi wszystko
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak mam 2.0.12503.0 to czy warto instalować oficjalną czy nie ?
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
up proszę o odpowiedź na moje pytanie
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
dziala ci to nie kombinuj bo na nowej napewno ci nie zadziala.

Ogolnie wstrzymaj sie z jakakolwiek aktualizacja to czasu pojawienia sie LT+ i na rozwoj wydarzen.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
czytajcie ludzie ze zrozumieniem i wszystko a nie kawalek!!! FABLE III NA TYM DASHU CI NIE ZADZIALA. mozez zaktualizowac dasha do oficjalnego jak chcesz, nic to nie zmieni, fable III i tak nie odpalisz!!!!
do kosza z tym tematem.
 

XtraKulMadaFaka

Użytkownik
Użytkownik
Sorki za wtrącanie, ale ja na BETA odpaliłem FABLE III bez żadnego problemu. :)
 

josephb

Świeżak
Świeżak
na dashu wgranym z AC:BH tez odpalilem fable3 bez problemu ale teraz nie powiem jaki to jest dokladnie bo nie mam jak sprawdzic.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
na dashu wgranym z AC:BH tez odpalilem fable3 bez problemu ale teraz nie powiem jaki to jest dokladnie bo nie mam jak sprawdzic.
A AC:B odpaliłeś? :D
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
A AC:B odpaliłeś? :D
Pewnie nie odpalił ja mam tą pierwszą betę dasha Fable III odpaliłem ale już assasina nie
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Mi tez Fable III nie smiga na tym nowym dashu (chociaz na wczesniejszym uruchhamialo sie normalnie).
Za kazdym razem napis "nie mozna odczytac plyty". Trzeba poczekac na nowy flash.
 

westg

Użytkownik
Użytkownik
Na becie dasha chodzi fable przynajmniej na Jasperze z LT 1.1
 

josephb

Świeżak
Świeżak
AC:B nie odpalilem. to na plycie z ac bylaby beta dasha ?
 

bebokwnc

Świeżak
Świeżak
Ja mam to samo, na dashu 2.0.12416 fable 3 śmiga bez problemu ale AC.B juz nie odczytuje ;(
 

Do góry Bottom