1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Fife 2013 xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wielkiszu5, Marzec 20, 2013.

1. wielkiszu5

wielkiszu5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od niedawna jestem posiadaczem xboxa z przerobka lt3.
    Ostatnio nagralem kopie zapasowa fify 13 i teraz moje pytanie.
    A oczywiscie z gory chcialem przerosic jezeli sie ono powtorzy.
    Zrobilem nowe konto na xbl tutaj pierwsze pytanie czy aby grac przez xbl trzeba miec to zlote konto (premium) czy wystarczy to darmowe?
    Oczywiscie plytke wypalilem ihasem i konsola nie ma bana.
    Po drugie moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tym paszportem w fifie?
    Po 3 jezeli dolacze do posiadaczy kont premium i bede korzystal z owego premium tylko miesiac a pozniej nie zaplace to jakie sa tego konsekwencje?

Jeszcze raz przepraszam jesli sie powtarza ale mysle ze dla zaawansownych uzytkownikow to sa banalne pytania i udzielicie mi odpowiedzi.

Bardzo dziekuje za informacje.

Klaniam sie nisko.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo95ksf

przemo95ksf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aby grać przez live musisz wykupić konto gold ;) z paszportem za bardzo nie wiem o co chodzi, ale domyślam się, że może chodzić o online pass (coś jak cd-key) możesz go kupić na allegro za 25zł :) z nie przedłużeniem konta gold, wiąże się tylko to że nie bd mógł wtedy grać online, nic więcej :)

Wczytywanie...

Poleć forum