1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o Flash LiteON /iXtreme 1.91/JungleFlasher

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WooFer, Czerwiec 18, 2012.

1. WooFer

WooFer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosze mi wytłumaczyć co mam zrobić?
    miałem iXtreme 1.6, ale po uruchomieniu gry proszono mnie o aktualizację.. poczym aktualizacja się zawiesiła :/ wgrałem starszą aktualizacje i ruszyło, lecz skasowało mi przeróbkę.
    mam jakąć płyte do Xboxsa którą dostałem podczas zakupy opisana jest "liteon key ixtreme 1.6.1
    i jakiś 12sto cyfrowy kod.
    którą z opci mam wybrać staram się wgrać Flash LiteON /iXtreme 1.91/JungleFlasher
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Open target - wybierasz lt+ 0251 - manualna spoofing - do góry masz miejsce żeby wpisać key lub jak masz plik key.bin to wskazujesz go - ok - Save to file.

Potem w mtk flash dajesz liteona erase, wyłącza i włączasz napęd i na koniec write.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum