Pytanie o gry i dysk

SaintaSPL

Banned
Witam mam do was pytanie.

Czy jak nagram grę to będę ją mógł jakoś nagrać na dysku?

I czy moge sformatować cały dysk jakimś sposobem i żeby to nie mialo wplywu na konsole??

Bo szczerze to sie nie znam nic:(

Prosze o odp
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Gry moznesz instalowac pod warunkiem ze masz zainstalowane najnowsze oprogramowanie, NXE. Drugie pytanie mozesz formatowac dysk jest taka opcja w dashboardzie nie ma zadnych konsekwencji oprocz tego ze nic nie masz na dysku oczywiscie :p
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
jak nagrasz gre na plytke albo jesli masz juz ta gre to mozesz ja zainstalowac na dysku twardym zeby szybciej sie wczytywala i zeby konsola szybciej chodzila ale nadal bedzie wymagana plyta w napedzie
mozesz dysk sformatowac z poziomu konsoli i jedyne co moze wplynac na konsole to ewentualna utrata aktualizacji i nowego dashboardu jesli masz go zainstalowanego na dysku
 

SaintaSPL

Banned
A moge wtedy stworzyć własną postać bez podłanczania się do xlive bo mam pewnie bana:p?

A te aktualizacje i dashboard będą mi potrzebne przy banie?
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
Jasne że możesz ją nagrać na dysk ale płyta musi być nadal w napedzie.

I czy moge sformatować cały dysk jakimś sposobem i żeby to nie mialo wplywu na konsole??

A o jaki wpływ na konsole ci chodzi. Jeśli sforamtujesz dysk skasujesz z niego wszystko co na nim masz razem z aktualizacjami systemu. Na dysku znajduje sie wszystko ale po ponownym włączeniu konsoli pliki systemowe same sie zainstaluja. A potem je aktualizujesz.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
ewentualna utrata aktualizacji i nowego dashboardu jesli masz go zainstalowanego na dysku
Tutaj kolega sie pomylil poniewaz nawet po formacie dysku nie znika dashboard bo nie da sie go usunac od tak :)
 

SaintaSPL

Banned
Ale właśnie jak je zaktualizuje jak mam bana na xlive?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Nie wprowadzajcie go w blad, aktualizacja sie nie usuwa po formacie !
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
A tego nie wiedziałem. No ale człowiek uczy sie przez całe życie.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Ale właśnie jak je zaktualizuje jak mam bana na xlive?
szukaj, juz bylo na forum : http://xboxforum.pl/poradniki-f71/aktualizacja-dashboard-offline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html

Sciagnij aktualizacje offline nagraj na pendrive i wloz do konsoli i samo zacznie sei aktualizowac
 

SaintaSPL

Banned
Okej bardzo dziękuję wam za szybkie odpowiedzi za to macię odemnie wiadomo co:)
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
Tak na przyszłość jeśli wyjda nowe aktualizacje do xb to możesz je ściągnąć z neta a potem nagrać na płytke. I wtedy z płytki zainstalowac.
 

Do góry Bottom