1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o gry zdrapki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KrzychuuPL, Styczeń 20, 2013.

1. KrzychuuPL

KrzychuuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam do Was pytanie... Czy ktoś kupował gry na allegro w formie zdrapki - kodu ?

Chcę kupić Wiedźmina ZK, Edycja Rozszerzona dość tanio, ale zauważyłem że nie jest to gra w formie płyty tylko sprzedawca piszę, że w formie kodu, którą pobiera się grę na xbox live i teraz pytanie

Jak to polega, gdzie ten kod wpisuje, czy nie mając golda będę mógł pobrać ?
    Mój net lubi ostatnio szwankować i gdy przy pobieraniu mnie rozłączy, wtedy gra przepadnie czy gdy kupie ten kod grę będę mógł pobierać do woli ? tzn przykład usunąłem grę i chciałbym ją jeszcze raz pobrać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Wpisujesz go w konsoli podłączasz się do xbl i w lewo po czym jest takie coś jak zrealizuj kod albo https://live.xbox.com/pl-PL/RedeemCode?xr=socialmenav tutaj, gra zostanie do konta przypisana na zawsze to więc dobrze zapisz hasło czy coś, nie trzeba mieć gold wystarczy konto silver.

4. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja uważam tak jak kolega wyżej jeśli aktywujesz kod na swoim koncie to gra zostanie przypisana do Twojego profilu i będziesz ją mógł pobierać tyle razy ile będziesz chciał:) Możesz również założyć nowe konto i na nim aktywować kod i możesz później dać/sprzedać komuś takie konto tylko wtedy pamiętaj że nie możesz wykasować swojej gry z dysku konsoli:)

5. sprej

sprej Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Wpisujesz kod w "wymień kod". Przy przerwaniu połączenia, gra będzie sie ściągać od momentu przerwania a nie od początku, tak ze nie ma obaw jak Ci neta rozłączy przy np. 60%. Jedyny minus, że gra zostaje na dysku, nie pożyczysz/sprzedasz jej, chyba że z kontem, ktoś sobie później przeniesie licencje :)

6. KrzychuuPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za odpowiedź, a będzie jakiś problem jak teraz przeniosłem konto z PL live na UK ? bez znaczenia jaki region ?

7. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Raczej bez znaczenia bo to tez EU :)

8. KrzychuuPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Tylko gra na pewno nie będzie miała dubbingu, jak ją pobierzesz na koncie UK.

10. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Dokładnie,np. u mnie na koncie PL ściągnięty GOW2 jest po polsku (kinowa wersja-napisy), ten sam ściągnięty z konta UK już tylko wersja ang:)

11. Pina

Pina Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdZ'

Skoro gra zostanie przypisana do profilu to jak można pobrać ją z innego konta później ?
    To jeśli kupie taką zdrapkę to mogę pobrać grę ja i np. koleżanka ?

12. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Profil i konto to jest to samo. Jak założysz sobie nowe konto i tam aktywujesz kod, to później możesz udostępnić dane do konta np. koleżance, a wtedy ona może sobie przenieść licencje i pobrać grę. Musisz jednak pamiętać, że jak ona to zrobi to Tobie nie wolno skasować gry, bo Ty przez 3 miesiące nie będziesz mógł przenieść licencji, a co za tym idzie pobrać gry ponownie.

13. sprej

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    No jak ją na konsole ściągniesz to na każdym utworzonym profilu na konsoli będziesz mógł grać, ale żeby pobrać ją, to tylko z tego jednego profilu na którym została aktywowana, chyba, że przeniesiesz licencje na inny profil.

14. wadim91

wadim91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Mam Pytanie o Gry przypisane do mojego Konta jeżeli zaloguje się na moim koncie przez drugiego xboxa to moge sciągnąć na niego moje gry ? i wtedy na obydwóch będą mi działały ?

Wczytywanie...

Poleć forum