1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o gwarancje i XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lisciu, Styczeń 2, 2011.

1. lisciu

lisciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    kupuje xboxa, i chciałem wiedzieć kilka rzeczy.

- Czy jeśli kupuje od kogoś go już z Goldem, opłaconym na rok, mogę zmienić dane tego konta? Typu nick, wyczyścić gamescoring? Bądź założyć nowe konto, a te wykasować? Zacząć jakby od nowa, fresh start.

- Jak jest z gwarancją, jeśli jest zarejestrowana na stronie na tego gościa, mogę zmienić dane osobowe i adres na swój?

2. Lotnik421 Xbox One

3. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    - konto z goldem możesz usunąć z konsoli itp, ale jak założysz 2 konto to gold przepada razem z tamtym kontem - gold jest na konto nie konsole. Więc jak masz brać używke i wiesz że będziesz zakładał swoje konto to bierz bez golda :]

- raczej tak ale nie jestem pewien :]

4. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Mozna zmienic dane osobowe a tk jak up napisal gold jest na konto a usunac wszystko z tyamtego konta nie mozesz. Mozesz wyczyscic game scoring tylko te co sa 0/1000. A zeby zmienic nick musisz wydac 800 microsoft punktow. Na allegro kolo 40 zl kosztuje.

5. Czery

Czery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli cena tej konsoli specjalnie nie odbiega od innych ofert to radziłbym kupić nową lub inną używkę, bez golda i mieć "freash start" jak to ująłeś :)

6. lisciu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co radzicie, w takim razie jeśli powiem, że mowa o elite ;) za powiedzmy 800zł, bez gry ale z owym goldem, a rozważam pójścię do empiku po slim 250gb za 1099zł z alan i forza 3, no ale brak golda.

A nie ukrywam, że wolę mało kombinowania.

7. Czery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szczerze? Dołóż i weź slima - będziesz miał miesiąc Golda za darmo w ramach trial.
    Będziesz miał nowa konsole, wszystkie ustawienia będą Twoje i nie musisz nic kombinować.

8. lisciu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sumie tak zrobię może, bo i tak nie bedę narazie grał w golda, piszę pracę do obrony ;)

chyba nic lepszego nie usłyszę więc dziękuje za rady, fajnie jeszcze jakby mi ktoś podpowiedział, gdzie można gry kupować używane, bo na allegro nie zawsze coś jest w ciekawej cenie ;) a na forum bałagan ;P

9. Czery

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najlepiej poszukaj u siebie w mieście. Jeżeli jesteś z Bydgoszczy to jest tutaj parę sklepów w których można kupować nowe, wymieniać stare lub je sprzedawać.

10. lisciu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jestem, z Warszawy :) popytam, później ludzi jak będę mógł pisać na forum ;)

11. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
Wczytywanie...

Poleć forum