1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o gwarancję

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Qunik93, Styczeń 5, 2009.

1. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Witam!
    Konsole kupiłem prawie tydzień temu bo w ubiegły wtorek w Media Markt.
    Czy muszę jechać podbić jakaś gwarancję?
    Ojciec dziś jedzie koło 19 do MM i powiedział że mogę się wybrać z nim podbić gwarancję, tylko nie wiem czy to konieczne.
    Z tego co wyczytałem gwarancją obejmuje mnie Microsoft a nie sklep MM.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    jakas tam gwarancja zawsze jest w MM wiec chyba warto podbić w razie czego :) nic na tym nie stracisz

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    raczej tak... kiedys w MM kupowalem monitor lcd i tv lcd to zawsze byla ta sama opcja przy kasie..pani stwierdzila zebym sobie sprawdzil sprzet i nastpenym razem w dowolnym MM w calej polsce podpil sobie gwarancje...zachowaj tez paragon czy fakture ...lepiej miec takie sprawy pozamykane na ostatni guzik niz zeby pozniej problemy sie pojawialy..pzdr...lepiej dmuchac na zimne...

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    No i dobrze wyczytałeś. W sklepie możesz wymienić konolę jeżeli dzieje się z nią coś złego w ciągu pierwszego tygonia, czy dwóch nawet może.

6. szymwac

szymwac Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Ja sie podepne pod temat żeby nie zakładać nowego :)
    Panowie jak to jest z gwarancją na przerobioną konsole, po wgraniu flasha extreme? Jedni piszą że obejmuje 36m-cy na ROD a inni że nie? dzieki za odp

7. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Okej dzięki panowie !
    Więc zbieram się do MM podbić gwarancję na moją konsolkę :D

8. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam pytanko jak mowice juz o gwarancji, gdzie znajdue sie plomba na napecie liteona i tu tkwi moj problem czy przerabiac czy nie, bo kurde szkoda zeby 2 lata gwarancji minely

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie wiem czy TO PRAWDA ale jak kupowalem swoja przerobiona konsole to koles mi dal oryginalny soft na plytce i mowil ze jak mi sie cos z konsola stanie ze cza bedzie ja oddac na gwarancje to wtedy konsola pracuje w jakims trybie awaryjnym i ze mozna wlozyc ta plytke i na nowo wgrac oryginalny soft ..ze po przerobce nie bedzie sladu..no chyba ze sie naped zepsuje to wtedy klops..nie wiem czy to prawda czy nie..pisze bo mnei to zaciekawilo i moze ktos potwierdzi wersje

10. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Niezłą bajkę Ci sprzedał :)

11. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    nie wcisnął mu :p wkłada org. ale nie soft tylko klucz... to jest jedyne przekręcenie (i niby m$ weźmie ale to loteria)

12. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. do konsoli xbox nie ma papierowej gwarancji. na konsloe masz 2 lata gwaranacji na roda 3 lata od daty zakupu. dla MM i MS liczy sie dowod zakupu
    2. po przerobce gwarancja sie nie zmienia po za tym ze jest szansa ze jej juz nie ma (jak MS to sprawdzi)
    3. plomba jest z przodu pod faceplatem
    4. do konsoli by oddac ja na gware wgrywa sie oryginalmy soft do napedu (klucz sie wyciaga po to zeby przerobic iextreme pod twoj naped) Inna sprawa ze MS czasami sprawdza mi moze sie to odbic czkawka :(

Wczytywanie...

Poleć forum