1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o headset

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Abarth, Październik 15, 2009.

1. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Zwykle nie zadaje pytań jednak odpowiedzi na to nie znalazłem, a myślę że jest ciekawe. Otóż żydzę na headset, a oglądając wejście u dołu pada (tam gdzie jest wejście na headset) zauważyłem że to okrągłe wejście ma średnicę 2,5mm. Tyle samo ile zestaw słuchawkowy mojej nokii. Podpiąwszy wtyk okazało się że pasuje. Nie mam możliwości aktualnie sprawdzenia czy działa ta kombinacja (brak dostępu do XBL), a zżera mnie ciekawość, więc czy próbował ktoś taki bajer?

Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ja kiedyś próbowałem w drugą stronę. Headset z pierwszego Xboxa pasował mi do starego soniaka. :D A sprawdzić to możesz łatwo. Odpal np Halo 3 i w lobby jak będziesz coś mówił to wyświetli się "poziom głośności" obok słuchaweczki.

4. flesiek

flesiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    ja mam z pierwszego xboxa i dziala z nowym!

5. maxipug206

maxipug206 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Redditch UK
    Witam, mam następujace pytanie.
    Spotkał się ktoś z przejściówką do headseta by podłaczyć go do pc, bo chciałbym używać mojego throat communicator ze skype

Wczytywanie...

Poleć forum