1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o IextremeLT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fragget, Sierpień 6, 2010.

1. fragget

fragget Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem świeżym posiadaczem xboxa360 ale nie stać mnie na oryginalne gry więc postanowiłem konsolę przerobić.. I stąd moje pytanie.. Będę miał napęd z iextremeLT 1.1 i trochę czytałem o patchowaniu gier i o tym że na LT nie trzeba tego robić ponieważ czyta wszystkie wave. A jak jest z tym ssv1 i ssv2 ? Bo niby jak chciałbym grać przez internet to muszę mieć grę spatchwaną do ssv2 czy jakoś tak. A co jeśli tego nie zrobię? Są większe szanse na bana ? I skąd mogę pobrać taki patch jakby go nie ma na abgx360 - Verified . I czy dotyczy to tylko starszych gier i te nowsze mają już ssv2 czy nie zależy to od roku wydania gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. D@niel808

D@niel808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Bana dostajesz za flash konsoli a nie piracką grę. Jak masz dostać bana to i tak dostaniesz nawet jak będzie ssv2. Na razie LT nie jest wykrywalny ale to kwestia czasu jak zaczną banować LT.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/poradnik-na-co-zwrocic-uwage-przy-kupnie-xboxa360-60173.html
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/przer%D3bka-wa%AFne-wejd%BC-43546-10.html

Czym jest spowodowane te wasze lenistwo ? Czy modzi muszą robić wszystko za was ?
    jeżeli tak, to będzie to nagradzane warnami...

Wczytywanie...

Poleć forum