1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o iHAS524-07-D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deny182, Listopad 3, 2013.

1. deny182

deny182 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Serdecznie. Zastanawiam się nad kupnem tego modelu pod burner max payload i chciałbym się dowiedziec czy będzie z tym programem dobrze działał i nagrywał płyty w 100% pod online?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. deny182

deny182 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha, a z innymi płytami też se radzi? Bo mam zwykła nagrywarke samsunga i zawsze trucante jechałem na esperanzach i nigdy żadnego problemu nie było

5. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam pojęcia, nagrywałem co prawda na ostatnich tdk (media id jak w platinum) jakie miałem, ale na kompletnie innych ustawieniach i 1/3 nagrała się w 100% prawidłowo. Potem zakupiłem verby i żadnych problemów.

6. deny182

deny182 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha no bo właśnie zastanawiam sie nad ustawieniami czy jeżeli teraz smiga to czy na ihasie też przejdzie

7. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znaczy nad czym się zastanawiasz? Jak chcesz nagrywać gry bez ucinania obrazu, żeby grać na necie musisz kupić nagrywarkę, którą da się sflashować lub odpalić payloada. Wybór jest spory, z tym, że przepłacając za flagowego w tym temacie ihasa z rev.B oszczędzisz na płytach, bo pod większość wgrasz fw. Jak kupisz jedną z wielu nowych działających z payloadem (tj. którą podałeś w temacie) musisz zainwestować w droższe verbatimy lub prawdopodobnie wyrzucić kilka gorszych płyt do kosza nim trafisz na odpowiednie ustawienia.

8. deny182

deny182 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No jutro chyba idę kupuje i tyle.

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum