1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o JTAG

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Videel92, Lipiec 25, 2010.

1. Videel92

Videel92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Chciałem sobie pograć w gre arcade "A kingdom for a keflings" oczysićie pobraną z tąd wstawioną przez pluskwę, ale pisze że gra wymaga JTAG'a ... O co z tym chodzi? Czy mogę jakoś sprawdzić czy moja konsola [x360 elite falcon 120gb] ma JTAG'a? ew. Co muszę zrobić, o ile mogę coś zrobić żeby go mieć?. Czy jest jakiś inny sposób na grę w gry arcade bez JTAG'a ? I czy tą grę muszę normalnie wypalić na np. płytkę CD?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JTAG to bardzo zaawansowana przeróbka przez lutowanie itp.. Wnioskując po twoim poście to nie masz go. Nie ma innego sposobu jak JTAG. Nie nie da się jej wypalić na płytę.

Wczytywanie...

Poleć forum