1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o kabel vga do xbox 360 ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez filemon1993, Styczeń 1, 2010.

1. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Chciałem się dowiedzieć czy w takich sklepach jak medimarkt, empik real itp dostane nieoryginalny ( czyt. nie Microsoftu ), kabel VGA do podłączenia Xbox 360 do monitora LCD ? np takiego :KABEL GOLD DO XBOX 360 VGA HD AV POZLACANE KONCOWK (863975276) - Aukcje internetowe Allegro

Odświeżam,, Jakieś pomysły :D

Edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim po 10 minutach! KrzQ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    odświeżamy po 24 godzinach a nie po 10 minutach to nie chat w super markecie wątpię żebyś dostał kabel innej firmy przy najmie ja nie widziałem spróbuj w innym sklepie rtv tam gdzie sprzedają xboxa

4. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  5. Stream

Stream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko kup dobrej jakości kabel, ja miałem 2 jeden z allegro za 26 zł i jak podłączyłem go pod monitor LCD to były widoczne cienie grafiki np napisów avatara, a jak kupiłem oryginalny Microsoftu za 90 zł to obraz jest przejrzysty czysty.
    Także Cena = jakość i wykonanie

6. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    kup najtanszy jaki się da. Przepłacanie 3* za kabel jest bez sensu a i tak róźnicy nie zobaczysz chyba ze bedziesz mial pecha :p ja mam kabel vga za 30zł i jest gitara :)

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kabel VGA to kabel analogowy, a więc tańszy = gorszy.
    Weź VGA HD BigBen.

8. newbie

newbie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Najlepiej poszukaj używanego BigBena na allegro. Mi udało się kupić taki kabel razem ze wszystkimi przejściówkami za 25,99zł + wysyłka.

9. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    sądzę ze roznice miedzy kablem za 30zł a kablem od MS/BigBenem wyczujesz jak jestes mega hardcorem :p A ludzie Ci radzą kupować kable po 90zł bo nie chcą przyznać ze przepłacili... take moje zdanie, ale jak nie szkoda Ci kasy to bierz cos drogiego.

10. Stream

Stream Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem kabel vga tańszy, kumpel też i na oby dwóch taki sam obraz, nie wiem jak ten kabel BigBen nie miałem z nim do czynienia dlatego tez kupiłem oryginał MS i jest gitara. I powiem Ci że nie przepłaciłem bo po co kupywać 3 razy kable VGA kupisz jeden i masz pewność :D

11. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    Proponuję kabel firmy "Hama". Kosztuje ok. 50/60 zł, ale jest naprawdę świetnie wykonany, a jakość jest pierwszej klasy. Kabla używam już od jakiegoś czasu i mogę go polecić w 100%. Dostaniesz go na pewno w MM, w Empiku takich opcji raczej nie ma. Wszelkie ElectroWorldy, MegaAvansy na pewno też wchodzą w grę.

12. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tez mam VGA za 25 zl z allegro i jest ok
    Obraz czysty
    Zadnych cieni

13. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    z moim doswiadczen wynika, ze szkoda czasu na jezdzenie po sklepach. ja sie naszukalem przejsciowek do takiego wlasnie kabla i nie widzialem ani w mm ani w ew takich kabli. oczywiscie w twoim oddzialach moga byc ale generalnie polecam zamowic przez allegro. a co do cena a jakosc to ja mam kabel z allegro chyba za 14pln i ostrosc na monitorze mnie niszczy, az milo popatrzec na te gry. z drugiej strony moze byc i tak ze trafisz na felerny model i bedzie slaba jakosc jak juz ktos tu wspomnial, ale mysle iz warto zaryzywkowac, bo zaoszczedzic 60pln to nie maly pieniadz(zalezy dla kogo oczywiscie). pozdrawiam

14. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (866789194) - Aukcje internetowe Allegro

Ja tam mam za 14 zł + przesyłka z tej aukcji i obraz jest czyściutki, nie ma żadnych problemów. A kupować BigBena za 90 zł na allegro? Sorry Mike, but no ^^

@edit

Teraz ten sprzedawca podniósł cenę do 20 zł...

Wczytywanie...

Poleć forum