1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o kilka gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lirin, Luty 4, 2013.

1. lirin

lirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa wola
    Witam wszystkich!

Jako, że temat nie mówi wiele, już rozwijam.
    Jako osoba niewidoma gram w to, w co mogę grać, co chwile znajdując coś, co naprawde jest bardzo, ale to bardzo grywalne bez konieczności patrzenia na ekran.
    Ostatnio w ręce wpadł mi ninja gaiden 3. Bardzo dobra gra, mimo, że przez hardcore-owców niedoceniona względem poprzedniczek. Mnie się osobiście podoba, bo nigdy nie przypuszczałem, że nawet mogę w nią grać.
    Pewnie zastanawiacie się, jak ja w to gram? dziękując developerom za pomysł z wciśnięciem prawego analoga camera/guide. Postać automatycznie ustawia się twarzą do celu. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że rozwiązuje to spory problem dla osoby niewidomej jaki często występuje w grach, exploracja. To jest zmora niewidomych graczy, a brak exploracji jest zmorą graczy widomych, co osobiście rozumiem.
    Obecnie ukończyłem dzień pierwszy, i nawet steel spider i odcinanie nóg w momencie kiedy się świecą na czerwono nie był aż tak strasznym problemem jak myślałem. Obecnie czeka mnie strzelanie z łuku, więc... zobaczymy czy dalej dam tak samo radę.
    Kolejną taką grą, w którą sporo grałem i grać pewnie będe, by ukończyć wszystkie scenariusze jest resident evil 6. Popierwsze, ten sam system, jeden przycisk ustawia postać do danego celu, drugi ustawia go w strone partnera towarzyszącego podczas kooperacji. Dodajmy jeszcze, że nawet jeśli nie wycisne z RE6 wszystkich smaczków i ukrytych rzeczy, to pogram sobie w to na spokojnie, bo nawet zbieranie broni i amunicji z trupów jest przystępnie pomyślane. Zombie pada, a ja słysze jak bulgocze, stąd wiem gdzie leży dokładnie.

Moje pytanie jak może już się domyślacie brzmi: znacie podobne produkcję, gdzie developerzy chcąco lub niechcąco udostępnili ichniejszy produkt dla osoby niewidomej? Chodzi mi o guide, automatyczne prowadzenie gracza do następnego punktu na mapie. Dzisiejsze produkcje w większości posiadają stereo, więc atakowanie przeciwników nie jest dla mnie specjalnie trudne, bo wy ich widzicie, ja ich słyszę, ot co.

Dzięki za przeczytanie i ewentualne rozwinięcie tematu, nawet jeśli to miejsce dla tych fresh.:p pewnie większość wyjadaczy siedzi gdzie indziej, a tu nawet nie patrzy.:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Myślałem, że hardcore'ovi gracze już wymarli, a tutaj niespodzianka.
    Podjąłeś ciekawy temat, niestety nie jestem zapalonym graczem, więc tutaj ciężko mi coś polecić.
    Może na forum są jacyś killerzy, którzy są w stanie wskazać tytuły z takim sterowaniem ???
    Pozdrawiam i życze sukcesów w używaniu XBOX-a.

4. lirin

lirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa wola
    No cóż, rozumiem, zobaczymy, może faktycznie ktoś coś wie, zna, i znajdzie. To jest właśnie świetne, niewidzisz, wydaje się że nawet pograć nie możesz jak normalny kulturalny człowiek, a tu proszę. Jak się chce, to się da, chociaż i tak w większość pograć nie mogę, a taki wiedźmin 2 za mną chodzi, i raczej na chodzeniu się skończy.:)

Wczytywanie...

Poleć forum