1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o KINNECT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fabik02, Grudzień 8, 2012.

1. Fabik02

Fabik02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam pytanie o sensor KINNECT. Mam konsolę której data produkcji to 30.09.2008. Czy jestęscie mi w stanie powiedzieć czy mogę podłączyć do niej sensor KINNECT ?? Jak kupowałem konsolę powiedziano mi że nie będę miał problemu. Wczoraj pożyczyłem sensor KINNECT, ale nie mogłem go podłączyć bo nie mam takiego wejścia w konsoli żeby go podłączyć... I teraz moje pytanie: czy KINNECTY mają różne możliwości podłączenia KINNECTA??

2. Lotnik421 Xbox One

3. IMSNET

IMSNET Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Odp: Pytanie o KINNECT

Kolego zeby podlaczyc kinecta do fata potrzebny Ci jest zasilacz z przejsciowka na usb

Wysłane z GALAXY S II, dzieki Tapatalk 2

4. zdrowy

zdrowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum