1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o konsole i gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MartinVip, Luty 18, 2012.

1. MartinVip

MartinVip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kilka pytan odnosnie mojej konsoli i gier/gry
    Zaczne od poczatku zeby bylo wszystko jasne, bo byc moze to od tego sie zaczelo :)
    Z jakis rok temu, nie caly mialem wgranego ixtreme 1.6 i nie wiedzac o tym, nigdzie nie czytajac na forach podlaczylem konsolke do neta zeby ja zaktualizowac :) Niestety to bylo moim bledem i zostala mi cofnieta przerobka.
    Po jakims wlasnie roku czasu, a dokladnie teraz przerobilem konsole na L.T 2.0 konsoli juz nie podlanczam do neta:) i nie mam takiego zamiaru. Wszystkie gierki mi chodza itd. ale jedna gra mi nie chodzi cod black ops... wyswietla nie obslugiwana plyta. Wrazie czego mam obraz gry na dysku, czy moge ja jakims programem przerobic czy z patchowac i nagrac na plytke i grac? Plytki nagrywam programem img burn. Mam jeszcze takie pytanie, czy jak sciagne sobie jakas gre z neta nowa badz stara czy musze ja przerabiac jakims programem czy patchowac? Chcialem jeszcze spytac czy sciagnac z neta jaka aktualizacje na pendrive i wgrac na xboxa, czy ona mi cos da itd.? Moja aktualna to 2.0.13599.0
    Czy pozostac przy swojej.Czekam na odp.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    na LT+2.0 nic nie musisz patchować, ściągasz i nagrywasz. Ale są też wstawki które mają już dogranego patcha Topologydata do obrazu, wtedy obraz nadaje się na LT+3.0. Zobacz czy w tym twoim obrazie czasem nie ma topologydata. Narazie wszystkie gry będą Ci śmigać na tym dashu, więc nie widzę sensu aktualizować. :)
    Topologydata sprawdzisz czy jest w obrazie za pomocą ABGX 1.0.6 Przepusczasz gierke tylko zaznacz tą opcje
    http://iv.pl/images/95034707832902507174.jpg
    Aby nie dograło przypadkiem topologydata.
    Jeśli wyskoczy na zółto napis "Topologydata is currently verificed" to jest w obrazie
    Jeśli wyskoczy na czerwony napis "The first 12..." To znaczy że nie ma topologydata.
    Jeśli będzie to będzie trzeba wyciągać to za pomocą XboxBackupCreator..
    Jeśli w obrazie jest topologydata to znaczy że ta kopia nadaje się na LT+3.0

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz przeskanować grę abgx'em, a później zmienić topologie. Sprawdź dział iso, artykuły. Tam masz wszystko napisane.

Wczytywanie...

Poleć forum