1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o konsole

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Excello, Listopad 16, 2009.

1. Excello

Excello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Mam pewne pytanie o xbox'a 360. Za 2 tygodnie mój chrześniak ma 12 urodziny i ja jako dobry chrzestny mam zamiar mu zakupić konsole :) tylko ze nie wiem co jest lepsze i jaka jest różnica miedzy xbox 360 premium a xbox 360 elite (pomijam różnice w dyskach bo to wiem) po tym nasuwa mi sie kolejne pytanie odnosnie zakupu przerobionej konsoli bo nie wiem czy kupowac mu oryginalna i niech sam sobie przerobi czy kupowac przerobiona konsole z liteonem na dzien dzisiejszy jaki soft powinna posiadac?? To co zauwazylem to jest wiele rozmow nad 1.6 1.61 1.7 ale to mi nic nie mowi bo czytajac co kolwiek na ten temat przy 20 paru stronach nic nie wynislem bo w tej sprawie jestem laikiem.
    Dlatego drodzy użytkownicy mam prosbe by ktos opisal mi caly problem o wyborze konsoli i przedstawil jaki jest soft nowy i ewentualnie jaki bedzie (moze przyblizona data jak ktos cos wie)bo nie chce 2 razy oddawac do zrobienia softu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.roznice miedzy premium a elite to kolor,wiekszy dysk i kabel hdmi w zestawie.
    2.Co do przerobki to lepiej poczekac na ixtreme lite touch ktory mam nadzieje ze rozwiaze na zawsze problem z wava-mi

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa

Nie chcę Cię martwić ale w nowych Elite nie ma kabla HDMI ani audio adaptera...

5. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzeczywiscie patrzylem wlasnie na aledrogo i zalezy od daty produkcji ale nowki jeszcze sa z tym kablem

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bo sklepy dorzucają od siebie ale FABRYCZNIE nie ma ;)

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Raczej dzieciakowi przerób (12 latek może mieć problemy z tym), chyba że chcesz go uczyć moralności to nie przerabiaj i powiedz żeby grał na oryginałach ;)

8. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma w tych nowych HDMI bo pytałem w Media Markt i przede mną też gościu otwierał paczkę w serwisie i nie było kabla.

9. Mordux

Mordux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Andrychów
    Te nowe Elitki maja wydajniejszy system chlodzenie, z tego co wiem :)

10. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Wszystkie nowe konsole mają wydajniejsze chłodzenie(jasper, falcon)

Jeżeli kupujesz konsole na allegro to kupuj te z płytą jasper, jeżeli w sklepie każda będzie jasper. Kup nie przerobioną, jeżeli stwierdzi, że orginały mu dużo wynoszą to sam będzie chciał uruchamiać piraty i napewno znajdzie informacje. Premium już nie produkują, więc jest tylko Elite i Arcade. Kup mu Elite i 1-2 gry na start i to będzie dobry prezent.
    Tylko musisz się zastanowić lub podpytać rodziców czy lubi grać i co myśli o xboxie.

11. Mordux

Mordux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Andrychów
    Wiesz co, obawiam sie, ze 12 latek moze miec pewne problemy ze znalezieniem niektorych istotnych infornmacji, potrzebnych do przerobienia konsoli :) Ja na twoim miejscu kupilbym mu przerobiona konsole, i pozalatwial pare pirackich plytek... W tym wieku gra single mu wystarczy :)

12. Aramil

Aramil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarna Białostocka
    A ja bym raczej postarał się wygrzebać jakieś premium z magazynu ;) Dzięki temu można będzie dokupić dodatkowe gry (używki z allegro to bardzo dobry pomysł), a wygląd i dysk to marginalne sprawy.

Wczytywanie...

Poleć forum