1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o laser i te sprawy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KlaryPL, Grudzień 25, 2010.

1. KlaryPL

KlaryPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Przede wszystkim Wesołych Świąt ; )
    Chciałbym się Zapytać Bo Gdzieś czytałem ze jesli zgram sobie gierkę orginalna na dysk to mogę ja normalnie odpalić pózniej bez płytki po prostu z dysku ?
    i 2 sprawa chodzi mi o to czy jeśli bd ciągle odpalał z płytki gry czy może zniszczyć mi się laser lub coś w tym stylu ?
    Mam Konsole xBox 360 Slim i o nią się rozchodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Z dysku odpalisz gry pobrane z Live, normalnie plyta musi byc w napedzie nawet jak jest zainstalowana aby konsola potwierdziła ze nadal masz ta gre, żywotność lasera jest zalezna od użytkowania konsoli, tam sa takie same napedy pod względem budowy jak zwykle komputerowe wiec roznie z laserem moze byc, moze i dzialac 5 lat, a moze i dwa albo krócej, po prostu używaj i sie nie przejmuj

4. KlaryPL

KlaryPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha Fajnie ze ktoś pomógł..

Wczytywanie...

Poleć forum