Pytanie o Livea!

Scrow

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Sprawa wygląda następująco. Mam konsolę. Xbox 360. Konsolę ową przerobiłem iExtreme 1.51 wiosną. Na sieci grałem w jedną grę jakieś 15 minut. Poza tym podłączony pod sieć byłem niezwykle rzadko. Dodatkowo ostatnie jakieś 5 miesięcy byłem off line bo wyjechałem. Po powrocie zająłem się popsutym napędem i wysłałem konsolę do serwisu na gwarancję. Było to pod koniec października. Konsola serwisowana 4.11. Jak się okazało wujek Bill dał jeszcze jedną mi szansę i naprawił konsolę. Konsoli ponownie nie przerobiłem i nie planuję przerabiać. Pytanie jest następujące. Czy mogę bezpiecznie podłączyć się pod sieć i nie dostać bana?

Wydaje mi się, że nie powinienem dostać bana, bo mam teraz oryginalny firmware i dzwoniłem do MS i pytałem czy mam gware to mam jeszcze rok i dwa lata.

Więc jak to jest?

PS. Wybaczcie za ignorancję ale potrzebuję jakiejś porady.

Ah no i jeszcze jedno pytanie. Czy jest szansa na wymienioną płytę główną? Da się to jakoś sprawdzić? Gdy próbowałem odpalić grę z dysku to kazał i instalowac jeszcze raz bo konfiguracja sprzętowa sie nie zgadza. Na naklejce z tyłu jednak okazuje się, że to nie jasper. Jest możliwość, żeby wstawili nową(ale nie jaspera-czyli starą) płytę? Czy to po prostu stara płyta?
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jeśli wujcio Bill się zlitował i dał ci konsolkę naprawioną, nie przerobioną to śmiało podłączaj do netu
tylko przerobione dostają bana, a jak sam mówisz dostałeś nie przerobioną.

najpierw sprawdź czy na pewno nie czyta piratów!
 

Scrow

Użytkownik
Użytkownik
a wie ktoś jak to jest z tą płytą główną?
 

Do góry Bottom