1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez YellowFlash, Luty 19, 2012.

1. YellowFlash

YellowFlash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam, mam pytanie odnośnie przeróbki LT 3.0. Mianowicie, czy dzięki niej będę mógł w stanie odtwarzać (jak i zgrywać na płytę) wszystkie obecnie występujące na rynku gry (te najnowsze są bodajże z zabezpieczeniami XGD3) ? I czy potrzebuję specjalnej nagrywarki do zgrywania tych gier (słyszałem o jakiejś iHas) czy mogę zgrać te gry także poprzez zwykłą nagrywarkę DVD?

I dodatkowe pytanie: Zamierzam kupić XboX Slim (nowy) właśnie z tymże softem i chcę wiedzieć czy po wgraniu go przez specjalistę, plomby w konsoli zostaną nienaruszone czy też jest koniczne ich zerwanie ?

Z góry dzięki za pomoc.

To mój pierwszy post, więc nie wiem, czy dobrze umieściłem temat. Proszę o wyrozumiałość.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Wszystkie gry sie uruchomią, potrzebujesz ihasa by zgrywać nowe gry na dysk.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możesz nagrywać zwykłą, ale nie będzie możliwości zrzucenia na dysk, jęsli chcesz instalować muszą być nagrane nagrywarką: Liteon Ihas 124-624 B
    Wszystkie gry będą działać. Plombe muszą zerwać, gwarancji od ms już nie masz, chyba że firma/gościu od której kupujesz daje jakąś gwarancje.
    Pomyśl nad przeróbką RGH, jeśli nie chce grać po live :)

5. YellowFlash

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    No właśnie konsoli nie chcę używać na XboX Live. Chodzi mi o grę samemu, bez użycia internetu, gdyż tego zupełnie nie potrzebuję. Zależy mi na przeróbce, żeby ściągać gry z internetu i wypalać na płytkę.

A to RGH, to rozumiem, że wgrywa grę na przykład z Pendrive'a lub z płytki prosto na dysk konsoli ? I z tego co zauważyłem jest to droższe niż LT 3.0.
    Ale czy bardziej opłacalne ? ;)

6. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    W rgh masz obsługę większych dysków, darmowe dlc, arcade oraz nie trzeba wypalać płyt.

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dokładnie, wrzucasz grę na dysk i grasz, bez żadnych płytek. Poczytaj o tym na forum jeśli jesteś zainteresowany, tak kosz to ok.200-250zł, ale później zwróca się, nie trzeba kupywać płytek.

8. YellowFlash

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Ok, dzięki. I jeszcze jedno: Jakie dyski obejmuje ta przeróbka: każdy (np.LiteOn.) czy musi on być wyprodukowany od pewnej daty, czyli musi to być dana seria dysków t.j. w przypadku przeróbki LT 3.0. ?

9. P4TRYK

P4TRYK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy przeróbka RGH trafi gwarancję MS?? Czy już tą przeróbkę można zastosować w Slimach, czy jeszcze nie??

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    chyba jakie płyty główne chciałeś napisać ? Wszystkie, oprócz Xenon i Corona.
    Dyski obojętnie jakie wszystkie obsługuje do 2TB, Dysk przenośny USB najlepiej.

P4TRYK:
    Tak, traci się gwarancje. Tak można ale tylko z płytą główną Trinity, na Corona narazie nie idzie, czyli Slimy do sierpnia 2011.

11. YellowFlash

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Czyli jakby co muszę kupić Slimkę z datą produkcji po sierpniu 2011, żeby wgrać do niej RGH ? Dobrze rozumiem ?

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    przed sierpniem, musisz kupić żeby przerobić, zdażały się już egzemplarze z lipca z tą płytą ale to trzeba mieć pecha żeby trafić na takiego. :) Jeśli chce troche mniej zapłacić za xbox to ewentualnie, z płytą główną Jasper, też jest praktycznie bezawaryjny jak slim.

13. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  14. P4TRYK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Znalazłem już odpowiedź, że prawdopodobnie traci, i że nie można jeszcze jej zastosować w slimach od Sierpnia, czy coś takiego.

15. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Brawo dla kolegi wyżej :) Dokładnie to samo, przed chwilą to napisałem...

16. P4TRYK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie odświeżyłem strony, dlatego nie przeczytałem kolegi wyżej odpowiedzi. Mam jednakże jeszcze jedno pytanie, ponieważ w przeróbce RGH jest coś takiego jak darmowy DLC i wygooglowałem, że to jakiś system ściąganie gier, dodatków (darmowy), więc mam pytanie, ponieważ bardzo lubię sobie z żoną pośpiewać w takich programach karaoke jak Lips itd., jednakże zauważyłem, że za MS Points można kupić bardzo fajne piosenki, więc zastanawiam się, czy te piosenki można pobrać przy przeróbce RGH z tego DLC, czy nie bardzo??

I również czytałem, że przy przeróbce LT kwestia bana to taka loteria, można go dostać po roku, a można po 2 dniach, czy mając przerobiony napęd mogę normalnie korzystać z Xbox Live do póki nie dostane bana i ściągać jeszcze za ms points piosenki, gry itd. póki jeszcze nie mam bana?

17. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak na LT, nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz bana, ostatnia fala banów była w 2009r. więc, prawdopodobieństwo że dostaniesz bana jest mało prawdopodobne. Możesz normalnie korzystać z XboxLive, wykupujesz golda i grasz, możesz ściągać za punkty ms, dopóki nie dostaniesz bana :)

18. YellowFlash

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Ok, dzięki za odpowiedź. Temat można zamknąć ;P

19. P4TRYK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A istnieje coś takiego jak odbanowanie konsoli??

I wiesz może dobry kolego, jak to jest z tym pytaniem co jeszcze pytalem :

Nie odświeżyłem strony, dlatego nie przeczytałem kolegi wyżej odpowiedzi. Mam jednakże jeszcze jedno pytanie, ponieważ w przeróbce RGH jest coś takiego jak darmowy DLC i wygooglowałem, że to jakiś system ściąganie gier, dodatków (darmowy), więc mam pytanie, ponieważ bardzo lubię sobie z żoną pośpiewać w takich programach karaoke jak Lips itd., jednakże zauważyłem, że za MS Points można kupić bardzo fajne piosenki, więc zastanawiam się, czy te piosenki można pobrać przy przeróbce RGH z tego DLC, czy nie bardzo??

20. P4TRYK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chodzi o te DLC i ściąganie piosenek do lips itd. Bo na tym mi zależy najbardziej.
    -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj. Następnym razem warn.

21. P4TRYK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wie ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum