1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mp005, Grudzień 1, 2010.

1. mp005

mp005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Budzyń
    Witam, mam parę pytań odnośnie nowego Flasha LT+. Obecnie posiadam ieXtreme 1.6 napęd Lite-on, i aby uruchomić "nowsze" gry muszę używać activate.iso czy na flashu LT+ też trzeba używać activate.iso , aby uruchomić grę ? i drugie pytanie przeczytałem cały temat o tym jak trzeba nagrywać płyty z zabezpieczeniami AP25 (http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831-19.html) i nie wiem tylko jednego jak zrobić aby to ABGX 1.0.4 Patchował mi grę ? I żebym nie musiał już wtedy używać ppf-o-matic.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    na LT+ nie trzeba urzywać activate.iso ,wszystkie starsze gry będą normalnie działały

4. patrykxbx360

patrykxbx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie dotyczące LT+ , czy konieczne jest posiadanie tej przeróbki by grać w najnowsze gry i gry z ap 2.5?
    Posiadam xboxa 360 z przeróbką LT i nie wiem czy pójdą u mnie nowości gierek?

5. mp005

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Budzyń
    A jak zrobić aby to ABGX 1.0.4 patchował grę (oczywiście z zabezpieczeniem AP25) nie trzeba było używać programu ppf-o-matic ?

6. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie , nie trzeba agbx zrobi to w locie.

7. mp005

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Budzyń
    Aha. Czyli rozumiem że tak samo jak robiłem to z przeróbką iXtreme 1.6 czyli zwykły obraz płyty .iso normalnie do ABGX-a i później jeśli niema żadnego czerwonego komunikatu to można nagrywać na płytkę ? I mam już ostatnie pytanie czy do ABGX 1.0.4 trzeba jeszcze dodatkowo ściągnąć te biblioteki (one są do pobrania na głównej stronie ABGX): 3rd/4th/5th/6th/7th Wave self-extracting archive (for Windows) - abgx360_video_waves_3-7_sfx.exe - 164 MB i 8th/9th Wave self-extracting archive (for Windows) - abgx360_video_waves_8-9_sfx.exe - 102 MB ??

8. Starek

Starek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. wyczes

wyczes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    z ixtreme1.6 bezproblemowo przerobisz na LT+ ja pare dni temu to robilem na swojej konsoli po raz pierwszy a na dzien dzisiejszy zrobilem juz 4 konsole znajomym.jesli chcesz to sluze rada na gg wszystko ci wyjasnie w prosty sposob bo w tych poradnikach niekiedy mozna sie pogubic.

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jest konieczne posiadanie jej...

Nie pójdą nowości dopóki nie wgrasz LT+

11. mp005