1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Havoc, Grudzień 14, 2010.

1. Havoc

Havoc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie na temat nowego firmware'u do xbox'a 360. Mianowicie obecnie posiadam iXtreme 1.5 oraz dash w wersji 2.0.12416. Mam zamiar przerobić xboxa, tak aby odpalał gry z ap2.5. Jaki muszę mieć dash, aby gry chodziły na LT+ (musi zostać 12416 czy może być wgrany nowszy oficjalny?). Dotąd patchowałem obrazy do wave 2 (nie grałem online, więc na różne weryfikacje w abgx nie zwracałem uwagi). Czy po wgraniu LT+ będą mi chodziły stare płytki, z grami patchowanymi do wave 2, czy będę musiał ich obrazy nagrywać jeszcze raz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Stare gry jak najbardziej będą działać lt+ nie sprawdza ani wave ani patcha obrazu. Co do dascha to najlepiej najnowszy oficjalny.
    Pozdrawiam

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Po wgraniu LT+ wszystkie pirackie gry będą działały (no, z wyjątkiem tych gier AP 2.5 bez patchy). Dashboardu nie musisz zmieniać.

5. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Przy dashu 12416 oraz LT+ v1.1 u mnie chodzi NFS i Fable. Assasina jeszcze nie sprawdzałem. Gry oczywiście patchowane :)
    Dodam jeszcze że przy LT+ v1.1 odpalają normalnie gry z pierwszego xkloca nagrane na DVD9, co było nie realne na pierwszym wypuście LT+.

Wczytywanie...

Poleć forum