1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o Maximus Xtractor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Blackburn, Marzec 20, 2010.

1. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Siema,mam takie pytanie,1.czy maximusem moge wyciągnąc klucz z każdego liteona chodzi mi głownie o 74850c czy nie będe musiał już uzywać portów COm i tam innych przejściowek,xtractor wystarczy ? + kabelki oczywiście i spear?

2.i czy róznica pomiedzy 83850c v2 i 93450c a 74850c jest taka że do 74* uzywam speara a do tamtych dwóch Vampire'a mam racje ?

Albo może prościej,czy to wystarczy mi do przrobienia wszystkich napędów(pomijajac lutowanie w v3)
    http://allegro.pl/item966220196_programator_xtractor_v1_2_poprawiona_nowosc_raty.html#gallery

wystarczy tylko zamieniac speara do 74 i vampira do v3 tak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    Tak wystarczy ale radziłbym już kupić najnowszą wersje z Vampire

4. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wystarczy, a ja bym nie radził kupować vampire addon i tak jest potrzebne lutowanie i jak dla mnie - jest nieprzydatny.

5. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
  6. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7