1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o monitor

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Yankes17, Styczeń 19, 2009.

1. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam pytanie ponieważ mam monitor w komputerze LG CALI 17 nie płaski tylko z tą paczką z tyłu i chodzi mi oto czy taki monitor podepnie sie pod xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jaki model ? To pewnie LCD...Że ma 17 cali to nic mi nie mówi :D daj pełna nazwę lub podrzuć jakieś zdjęcie. Xbox uciągnie każdy tv tylko jakość obrazu będzie różna.
    Sprawdź jakie ma wejścia z tyłu.

Przypomniało mi się, że zakładałeś temat niżej. Pisałeś tam, że chcesz kupić kabel VGA, albo DVI-HDMI. Wnioskuję z tego, że twój tv da rade uzyskać dobra jakość obrazu.

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    "z tą paczką z tyłu" to chyba chodzi o CRT więc prawdopodobnie podłączysz kablem vga

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    spokojnie da się

kabel VGA do 30 zł na allegro + przejściówka z czincze na mini dżeka do głośników/słuchawek

6. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A tak ! Zapomniałem wspomnieć :)

7. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam monitor LG Cali 17 i tak z tyłu mam dwa wejscia jedno prowadzi taki kabel który podpina sie do monitora i do komputera a telewzizor to mam 25 cali z kineskopem nie płaski tylko jest tez ta paczka z tyłu bo to starszy telewzior ale wszystko kolory ideale itp i tak w tym telewizorze mam z tyłu dwa wejscia na antene i jakies drugie a z przodu mam 3 wejscia na 3 wtyki tak jak jest np z otwarzaczem dvd ze trzeba podpiac trzy wtyki to telewizora i trzy wtyki do otwarzacza kolory sa bodajże takie biały czerwony a tego ostaniego to nie pamietam czyli wejdzie mi xbox pod monitor ten mój albo telewzior? telewizor mam marki SONY.

8. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
  10. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Na tej fotce właśnie obok monitora leży kabel VGA, więc myślę, że będzie działał. Na TV również, jednak ja mam 27 calowego Thompsona i tez mam z przodu 3 wejścia na czincze, ale obraz jest tragiczny, ale cuż zrobić :) Kiedy mogę to gram w pokoju rodziców :D

12. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale muszę kupywac zeby monitor podpiac pod xboxa to muszę to kupic?

KABEL VGA XBOX360 do MONITORA LCD PROJEKTORA od SS (524389847) - Aukcje internetowe Allegro plus to

Adapter VGA/SVG/XGA Żeńsko Żeński 15PIN (485056408) - Aukcje internetowe Allegro

i wtedy ten adapter ma 2 koncowki jednekaowe czyli jedno msuze wpiac kabel od monitora z ta wtyczką niebieską wkrecic muszę z jednej strony a z drugiej muszę wkrecic tą koncówke z tego tak?KABEL VGA XBOX360 do MONITORA LCD PROJEKTORA od SS (524389847) - Aukcje internetowe Allegro

i wtedy na koncu kabel podłonczyc ten gruby do xbox i bedzie działac tak?

13. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miałem identyczny wcześniej do kompa. Działa na pewno. I o ten kabel pytasz się 50 raz. I ja Ci 50 raz odpowiem... TAK !

Wczytywanie...

Poleć forum