pytanie o multi COD BO 2

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Z racji, że dopiero zaczynam przygodę z graniem live mam parę pytań odnośnie BO 2. Otóż zauważyłem już, iż żeby mieć dostęp do większej ilości broni trzeba zdobyć większy poziom doświadczenia. Jednak mam pewien problem z tymi zdobywanymi żetonami. Widziałem, że za ich pomocą można odblokować jakieś dodatkowe rzeczy jak samoloty zwiadowcze czy coś takiego. Ja mam odblokowanych parę rzeczy ale totalnie nie wiem jak ich użyć. Może mi ktoś powiedzieć jak to się robi, oraz o co chodzi z "seriami punktów", które są przypisane do tych rzeczy do odblokowania. Mam też problem z zrozumieniem sensu "dzikich kart". Co to jest? Po co to odblokowywać? Są tu też jakieś rozgrywki na forum z BO, żeby pograć? Z góry dziękuje za odpowiedź
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Żetony odblokowujesz w miarę zdobywania kolejnych poziomów, zrobione jest to w taki sposób aby zachęcić graczy do wzięcia trybu "prestiż" czyli w skrócie, żeby grać w tę grę dłużej, bo jeśli masz najwyższy poziom bez prestiżu czyli level 55 nie możesz odblokować wszystkiego bo nie starczy ci na to żetonów.
W sprawie serii punktów - możesz wybrać maksymalnie 3 serie punktów. Jest to coś takiego jak seria zabić, z takim haczykiem że w BO2 dostaje się punkty za zbieranie dog tagów, niszczenie wyposażenia, asysty, zdobywanie flag, specjalne zabicia itp. więc zmieniono serie zabić na serię punktów, tak aby łatwiej je było wbić. Masz do wyboru całą masę różnych serii, samoloty zwiadowcze, samochód z ładunkiem wybuchowym (rc-.) do roju dronów i jednostki k9. Gdy jesteś w grze, w prawym dolnym rogu pokazują ci się wybrane serie a pasek obok pokazuje ci progres w zdobywaniu ich. Gdy ikonka któregoś jest żółta to znaczy że udało ci się nabić tę serię. Proste :) aby jej użyć musisz przycisnąć bodajże lewy lub prawy przycisk na D-Padzie na padzie do Xboxa.
Dzikie karty mają na celu wprowadzenie większej różnorodności do systemu tworzenia własnych klas. Jak dotąd w serii Call of Duty miało się jedną broń główną, jedną dodatkową, 3 perki, granat ofensywny i taktyczny. W bo2 masz mnóstwo opcji kustomizacji klasy tak aby mieć 6 perków i jedną broń albo broń z 3 dodatkami. Każda dzika karta zajmuje jedno miejsce z 10 maksymalnie w systemie tworzenia klas. Jeśli jeszcze masz jakieś pytanie to pisz mi na priv, pomogę ci.
 

Do góry Bottom