1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o nagrywanie gier XGD3 na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wiesiek3d, Październik 8, 2012.

1. Wiesiek3d

Wiesiek3d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Dzisiaj udałem się do serwisu aby przerobić xboxa z lt 1.6 na 3.0, po odebraniu zobaczyłem że został mi wgrany dash 2.0.155740. Ściągnąłem sobie fife 13, jednak przed nagraniem poczytałem trochę o nagrywaniu tych gier z nowym zabezpieczeniem. Dowiedziałem się że gre taką można nagrać tylko nagrywarką która posiada funkcje IHAS.

Chciałbym się upewnić czy to prawda. Może istnieje jakiś sposób dzieki któremu nagram gre bez użycia takiej nagrywarki. Posiadam LG GH20NS15 Lite-On.

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rybusp

rybusp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Wiesiek3d

Wiesiek3d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki wielkie , już wszystko rozumiem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum