1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o nagrywanie - iHas , LT 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Foczus, Październik 11, 2012.

1. Foczus

Foczus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jakiś czas temu miałem problem z nagrywaniem gier po ponownej przeróbce i pomimo Waszej pomocy nie udało mi się nic zdziałać ale poszperałem trochę na forum odnośnie nagrywania gier i chciałbym się upewnić czy wszystko dobrze zrozumiałem. W konsoli mam wgrane LT 2.0
    Żeby grać w nowsze gry:
    1.Potrzebuję zakupić nagrywarki z ihasem (rozumiem że im wyższy rodzaj tym jest ona lepsza?)
    2. Następnie muszę ją sflashować, (może być wg tego poradnika? ten link pojawił się już na tym forum za zgodą moderatora więc mam nadzieję że ja również mogę go wkleić X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl )
    tu jeszcze pozostaje kwestia podpięcia nagrywarki pod laptopa ale ten temat jest często poruszany na forum
    3.Obraz sprawdzić w abgx360
    4.ustawić odpowiednie opcję w imgburn
    5. nagrać grę na verbatimach

czy jak to wykonam to będę mógł się cieszyć z gry nowymi grami?
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Alert Wszystkie odpowiedzi sa na forum...

Wczytywanie...

Poleć forum