1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o nagrywarkę.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kurak1993r, Wrzesień 4, 2011.

1. kurak1993r

kurak1993r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowy na tym forum. Chciałbym się dowiedzieć czy na nagrywarce LG GH22NS40 nagram gry na płyty? Na razie kilkakrotnie mi się nie udało bo miałem jakieś tanie płyty z allegro (OMEGA czy coś takiego) możliwe że przez to. Jutro kupie Verbatimy i spróbuje. I jeszcze 1 pytanie. Jaki program polecanie: IMGBurn czy CloneCD? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Jeśli chodzi o program, to IMGburn. Ale czy dasz rade tą nagrywarką, to nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że tak, a na płyty typu omega itp, nie nagrasz, raz mi się udało na PLATINIUM. Ale pamiętaj, że tylko VERBATIM są najlepsze do tego.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    lg nagrywaja srednio czasami nagraja czasami poloza plyte ja nagrywam clonemcd i na maxellach i dziala mi wszystko

5. kurak1993r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, na tych tanich 1% nagrywało mi się gdzieś 25min. Co chwile bufor spadał i było "Waiting for buffers to recovery" i muszę dodać ze nagrywało się max x0,5 ;(

6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja nagrywam clonecd + plytki platinium aczkolwiek na lg to raczej w verby bym inwestowal

nabazgrane na LG - P500

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    lg lubi klasc plyty dl jak chcesz nagrywac powyzej 2,4 ale nie wszystkie plyty mimo ze pisze x8

8. kurak1993r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ile +/- będzie mi się nagrywać płytka prędkością x2,4? I jaka jest szansa że Verbatim mi się nagra ;) ?Sorki za durne pytania ale nowy w temacie jestem ;/

9. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Okolo 40min, jesli nie nagra sie verb to juz raczej lipa i nowa nagrywarka. Sprawdz jeszcze w menadzeze urzadzen czy ci sie czasami try PIO nie wlaczyc przy napedzie.

nabazgrane na LG - P500

10. kurak1993r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mógłbyś coś więcej powiedzieć o tym PIO bo nie zbyt rozumiem?

11. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wpisz w google nagrywarka wolno nagrywa ;) nie bede ci tlumaczyl bo by bylo za latwo i bys sie rozleniwil. Sprawdz tez czy masz najnowszy firmware/bios w nagrywace.

nabazgrane na LG - P500

Wczytywanie...

Poleć forum