pytanie o naped Lite-ON IHAS 124-19

Tian

Użytkownik
Użytkownik
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak, pod warunkiem, że wgrasz w niego iXtremeBurnerMAX.
Poradnik jest na forum.
 

Tian

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie konkretnie na forum? szukalem to znalazlem kilka tematow z pustymi pierwszymi postami.... czy aby napewno da sie nagrac ta nagrywarka 100% obrazu? http://i56.photobucket.com/albums/g169/pompon16/13-08-2012/P1060507.jpg z tego co widze na obrazku to iHAS 124-19 Y
 

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
Tak, pod warunkiem, że wgrasz w niego iXtremeBurnerMAX.
Poradnik jest na forum.
nie wprowadzaj w błąd! nagrywarka ihas musi być rewizji B. Tam niema nawet wzmianki o tym jaka to rewizja to raz a dwa że od listopada 2011 nie produkuje sie juz rewizji B tylko rewizje C i ta nagrywarka z komputronika jest tej właśnie rewizji.
 

Tian

Użytkownik
Użytkownik
ok to moze prosto z mostu, jest jakas roznica pomiedzy tymi dwoma?
NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 REWIZJA B + NERO (2520433112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Nagrywarka DVD-RW LITE-ON IHAS124 rew.B XBOX 360 (2563183577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bo maja rozna cene, zauwazylem tylko jeden haczyk (chyba ze ktos nie dopisal:)) w tym pierwszym jest napisane ponizej w tabelce:
Tabela parametryczna
Model:
iHAS124-19
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
pewnie żadna goście pisza ze sie nadaje do xboxa ktora wybierzesz to już twoja sprawa obie się nadają :)dl apewnosci moga ci cyknac fotke z info na nagrywarce czy ma faktycznie rev.b
 

karbon1992

Użytkownik
Użytkownik
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
ok to moze prosto z mostu, jest jakas roznica pomiedzy tymi dwoma?
NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 REWIZJA B + NERO (2520433112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Nagrywarka DVD-RW LITE-ON IHAS124 rew.B XBOX 360 (2563183577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bo maja rozna cene, zauwazylem tylko jeden haczyk (chyba ze ktos nie dopisal:)) w tym pierwszym jest napisane ponizej w tabelce:
Tabela parametryczna
Model:
iHAS124-19
Praktycznie ceny są te same, patrz na wysyłkę ;]
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
Nie masz moze koło siebie PROLINE ?
Ja w komputroniku wychaczylem za 79zl (iHAS) a w PROLINE za 60zł.. spora roznica :)
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
potwierdzam proline 70 zl :) (odbiór osobisty)
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
patrz, a ja kupilem za 60zl w PROLINE w Poznaniu i NAJMNIEJSZYCH problemów z przeróbką!
Hula aż miło :)
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
wiesz ceny sie zmieniaja zauwazli ze schodza te modele mozliwe ze podniesli 70 zl to nie duzo tyle kosztuje przeciez nagrywarka dvd , wgranie przebieglo bezproblemowo , ja kupowalem w Dąbrowie Górniczej no i ze 2 miechy temu :)
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
ale ja kupowałem w piątek :)
Dzisiaj sprawdzałem i było 60zł nadal na stronie.
Chyba, że akurat w PROLINE gdzie Ty kupowales to mieli cene 60zł w co watpie, bo oni maja ceny narzucone (tak jak KOMPUTRONIK - kazdy oddział ta sama cena)
 

dudi30

Użytkownik
Użytkownik
dziś w proline są juz za 99.....
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
czyli zrozumieli ze to żyła złota :D ?
PS. I to jak wyszczegolnili ze to revB... to było pewne !
 

dudi30

Użytkownik
Użytkownik
chyba tak....ktos wie gdzie mozna we wro kupic jeszcze w "normalnej cenie" ?
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
obawiam sie ze zostaje tylko allegro..
ja zalapalem się na "normalną" cenę :)
Ale kupilem w sierpniu... ufff...
Teraz wlasnie "grzeje" plytkę.
 

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja w ten weekend kupowałem z aukcji z allegro z odbiorem osobistym za 129 + 10 plyt DL Verbatim IHAS124-19 wer. B z wgranym juz softem pod wypalanie gier wydaje mi się ze nie była to zbyt wysoka cena
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
Oferta nawet nawet... plyty 40-45zł, czyli nagrywarka 80-90zl, czyli cena na obecna chwile wporządku.
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: pytanie o naped Lite-ON IHAS 124-19

Sugeruje sprawdzić na komputronik.pl lub alsen.pl nie wiem tylko czy ci drudzy realizują wysyłki.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

Do góry Bottom