1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o napęd XBOX'A 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tymon1988, Grudzień 6, 2008.

1. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    witam!

mam kilka pytań:

1. Jakiej firmy montowane są napędy w konsolach PREMIUM 60GB produkowanych w sierpniu 2008
    2. Czy napęd SAMSUNG jest lepszy od BENQ, ogólnie czy samsungi są ok do iXtreme.

czekam na odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrAss

MrAss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ad1. Na 100% Lite-ON ;p

4. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    ja osobiście posiadam Samsunga i ixtreme.Chwilowo niewidze problemów. Wszystko działa bez zarzutów

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    ja również posiadam samsunga i jest ok

6. mixiu360

mixiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    We wszystkich konsolach od kwietnia 2008 są montowane napędy Liteon.
    Nie ma róznicy między napędem Benq a Samsung.A jeśli są to nie widoczne podczas pracy konsoli.Samsungi są OK do ixtreme.Są one przekładane przy przeróbce i wszystko w konsolach działa bez zarzutu.Oczywiście jesli dajemy konsole w dobre ręce.

7. ariel23

ariel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ma roznicy miedzy Benq a Samsung ?? bo ja czesto czytam ze Samsung (model MS-28) lepiej sobie radzi z doczytywaniem tekstur w grach

8. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miałem na początku Samsunga i jego kultura pracy daje dużo do życzenia i trzeba być głuchym aby nie słyszeć różnicy podczas pracy konsoli w porównaniu do Benq. Benq również lepiej czyta mi kopie zapasowe ;).

9. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    CO WY GADACIE? Benq lepsze niż samsung? Chyba Was głowa boli .. Benq to najgorszy napęd do grania na kopiach. W grze typu GTA 4 będziesz fruwał w powietrzu , bo tak tekstury doczytuje.... Samsung na 12x sflashowny jest znacznie lepszy niż ten benq.... Odradzam benq jeśli chcesz grać na kopiach.

10. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co do GTA4 to się zgadzam, ale większość gier działa mi lepiej na Benq'u i jeszcze ani razu mi nie wyskoczył problem "czysta szmatka...", co na Samsungu występowało :]. Nie neguje tego, że Lite-on jest dobry do kopii, ale u mnie się gorzej spisywał może miałem trefny model.

11. Marc0

Marc0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co sadzicie o Hitachi? wiele aukcji pisze na allegro ze montuja tylko Hitachi bo sa problemy w samsungach z niewysuwaniem sie tacek :). Co lepsze, Hitachi czy samsung?

12. Marc0

Marc0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odświeżam, ktory naped polecacie? kolega ma samsunga to buczy na polowe mieszkania jak jest cicho dzwiek, drugi benq to mu GTA IV tekstur nie doczytuje :) Hitachi sa lepsze? na wielu aukcjach wyczytalem tak, pozwole sobie skopiowac
    prosze o pomoc :)

13. Maksio

Maksio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pyrzyce/Szczecin
  14. marijo1993

marijo1993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam beq, na gta4 trochę nie doczytuje tekstur, ale napęd jest cichy, gram na płytach verbatim:D

15. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Benq jako jedyny poprawnie emuluje LiteOna, a co za tym idzie jest trudnieszy do wykrycia, no ale co z tego jak i tak na wszystkich napędach możemy złapać BANA :D
    Co do doczytywania tekstur najlepsze są Samsungi i Hitachi(79), benq nie nadąża w GTA, ale w innych grach jest wszystko dobrze
    Ja wymieniłem na benq i bardzo dobrze działa, jestem zadowolony..Ale cichy to on nie jest, jak samsung jest głośniejszy to sobie nie wyobrażam tego:D

Wczytywanie...

Poleć forum