1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o neostradę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Lipiec 31, 2010.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam.
    Jako że w niedalekiej (chyba) przyszłości zamierzam kupić Neostradę chciałem zapytać jaka prędkość internetu wystarczy aby można grać i w dzień i w noc i czy do neo będą potrzebne mi akcesoria typu modem czy router ?
    Proszę o odpowiedzi, oczywiście "DZIĘKUJĘ" ląduje do każdej sensownej wypowiedz :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powinno wystarczyć 1 mb , choć mi czasem na 2 mb zawodzi , musisz mieć router albo sam modem który podłączasz do kompa i z kompa internet prowadzisz do xboxa(poradniki są na forum chyba i na innych).Neostrada akurat ma tak , że tam prędkość zawsze jest stała i nigdy się nie zmienia , więc nie ma różnicy czy grasz o 12 po południu czy o 12 w nocy.

4. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wielkie dzięki za odp. :) myślę że w razie jakbym miał zakupić Neo to wybiorę 2 mb/s ewentualnie 1mb/s zależy od ceny.
    Jeśli jakiś użytkownik Neostrady się wypowie to też byłbym wdzięczny ;)

5. XMietek

XMietek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam neo lecz mam pewien problem z podłaczeniem jej do xpudełka

6. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bym na twoim miejscu brał 20 jak mieszkasz blisko odbiornika(chyba , że masz światłowody) , bo jak mieszkasz blisko nadajnika , będziesz mógł odbierać 20 mb/s , a ceny jak patrzyłem ostatnio były 6 mb - 90 zł 10 mb - 100 zł 20 mb - 110 , więc za 20 zł mamy 3.5 raza lepszy internet i 10 razy lepszy od 2 mb/s , niższych nie patrzyłem , bo też na jesień mam zamiar zmienić na 10 mb neo i ogólnie mam neostrade już 10 lat prawie.
    PS.Nie ważne jaki internet się ma zawsze podłączanie go będzie takie same.

7. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Ja mam neostradę 1 Mb/s, we wszystkie gry gram bez żadnych lagów. Xklocka podpiętego mam przez router. Wszystko śmiga elegancko.

8. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dzięki wszystkim za odp.
    aer0^ - chodziło mi o bardziej przyzwoitą cenę, jak na moje fundusze internet za 100 zł to stanowczo za dużo :) myślę że wybiorę 1 mb/s lub 2mb/s, jeszcze się zobaczy :) Jeszcze raz dzięki wszystkim za odp. pozdrawiam
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

9. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Polecam 2 mb/s na maksymalnie 1 rok.
    Po tym czasie możesz w łatwy sposób dostać od TP monitor LCD albo odtwarzać BR przedłużając umowę na 1 rok-cena takiego gadżetu na allegro waha się w granicach 400-450zł.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1 to jak za komuny, jak chcesz brać to 2 to już bardzo nisko. Kupujesz router z modemem adsl, nie bierz czasem liveboxa bo to pieniądze wyrzucone w błoto;)

Wczytywanie...

Poleć forum