1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o nowy dashboard i przeróbke!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiju91, Wrzesień 22, 2011.

1. kiju91

kiju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    Witam. Mam takie pytanie.. Czy jak wgram nowego dasha i stracę przeróbkę to mogę grać w oryginalne gry przez xbox live tak jakby konsola nigdy nie była przerabiana?? dodam, że nie mam bana. Czy jak wgram tego nowego dasha to odrazu jest ban? jak to jest? proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak nie grales na live nigdy teoretycznie tak. ale istnieja pogloski że jakoś że ci usunelo może gdzieś się zapisywać i powodować i tak bana .myśl że w 50% nie a w 50% tak że jednak gdzieś się zapisuje że mialeś przeróbke:)

Wczytywanie...

Poleć forum