1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o obraz Fable 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rafi2468, Grudzień 31, 2009.

1. Rafi2468

Rafi2468 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Pobrałem Fable 2 z tej wstawki: http://xboxforum.pl/161201-post15.html . W pliku tekstowym mam taką wiadomość: This is a Bad Kreon Rip so you will need ixtreme FW 1.4. This could be one of many releases by this group. See ya on the flipside. Z tego co zrozumiałem to gra wymaga IXtreme 1.4, czyli nie muszę patchować gry posiadając taką przeróbkę??

EDIT: Świetna pomoc jest na tym forum... Gra działa bez problemu. Temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum