1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o odpalanie najnowszych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez woziul, Czerwiec 4, 2011.

1. woziul

woziul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Czy moglby mi ktos lopatologicznie wytlumaczyc o co chodzi bo czytam i czytam i nic nie rozumiem :/ Mam przerobionego XBoxa i wszystkie nowsze gry przerabialem 360 WavesPatcher'em do Wave 3, nagrywalem i dzialalo. Jakis czas temu nagralem najnowszego neede For Speeda. Konsola chciala zaktualizowac dasha i nie wiedzac wtedy o co chodzi zaktualizowalem go. Pozniej doczytalem, ze wyszly zabezpieczenie AP25. Poczytalem troche ale dalej nie rozumiem o co chodzi. Nagrywam jakas nowa gre np Crysis 2 i konsola za kazdym razem chce updatowac dasha :/ Nie pozwalam jej na to wiec gra sie nie uruchamia. Widzialem ze sa do pobrania gry, ktore nie maja AP25. I teraz moje pytanie. Co mam zrobic zeby te gry wystartowaly u mnie bez koniecznosci kolejnego przerabiania napedu? Slyszalem, ze wyszly tez kolejne wave'y np. 10, 11 itp. Czy jakies patchowanie pomoze mi w tym zeby gry sie uruchomily? Mam ABX'a i wspomnianego najnowszego 360 Waves patcher'a. czy mam updatowac dashe z gier, ktore tego potrzebuja? Czy da sie tez jakos spatchowaxc gry z AP25 np ABX zeby rowniez jakos u mnie poszly?
    Bardzo prosze o wyrozumialosc ale jest mnostwo tematow na ten temat i zrobil mi sie straszny miszong we lbie. Stad moja prosba o lopatologiczne wytlumaczenie o co teraz w tym wszystkim chodzi i co mam zrobic zeby moc sobie pograc w nowe tytuly. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak przerabiasz obraz gier do wave 3 to znaczy, że musisz mieć firmware w wersji 1.5 albo 1.6. W takim wypadku nie zagrasz w NFS hot pursuit bo ma dodatkowe zabezpieczenie AP2.5 (anty piracy) - wgranie do niej wave 3 nic nie pomoże, więc jeśli bardzo zależy ci na tej grze, bo oprócz niej takie coś ma jeszcze AC:brotherhood i fable 3 to musisz przerobić konsole do wersji lt+ 1.1 co teraz jest nie opłacalne bo wszyscy piszą, że niedługo będzie jeszcze nowsza wersja i lepiej trochę poczekać.

4. woziul

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok rozumiem. Wzwiazku z tym co z nowymi grami, ktore nie maja AP 2,5 a i tak chca ode mnie updatu dasha? Da sie je jakos odpalic?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zrób update dasha, ale nie do najnowszej, tylko do tej wcześniejszej wersji (12625), to wszystkie inne gry bez ap2.5 będą ci działały. Nie wiem jaka wersja dasha jest na płycie crysisa - jak ktoś wie, to niech ci napisze, żeby się upewnić. Można chyba też zaktualizować konsolę z płytki albo pendriva ale o tym musisz już poszukać na forum.

Instalacja:
    1.) Wypakuj ściągnięty plik
    2.) Skopiuj $SystemUpdate na pamięć USB albo płytę CD (FAT)
    3.) Podłącz USB lub włóż płytę do napędu i uruchom konsolę.
    4.) Zostaniesz powiadomiony o aktualizacji

6. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Z Crysisa 2 można śmiało aktualizować,z tym że nie po zmianie Wave.
    Po zmianiwe Wave aktualizacja zostaje uszkodzona.
    Aby uruchomić gry z AP 2.5 trzeba przerobić konsole do LT+.
    A gry ponownie nagrać z sektorami AP 2.5 .

7. woziul

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super bardzo dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze dwa pytania. Czy po zainstalowaniu tego dasha przestana mi chodzic jakies gry? Drugie pytanie jest nastepujace. Czy plytka z Active Iso, ktora uzywalem wczesniej umozliwi mi odpalanie nowych tytulow z Wave 10, 11 itp. czy dziala tylko do wave 4? Jeszcze raz ogromne dzieki. Przy okazji moze ten post pomoze innym uzytkownikom, ktorzy maja ten sam problem co ja :) Pozdrawiam.

8. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Po tej aktualizacji przestaną chodzić :
    Call of Duty MW2,Call of Duty Black Ops,Fable 3,Need 4 Speed Hot Pursuit,Halo Reach i Assasin Creed Braderhood .

Płytka działa tylko z twoją przeróbką.

Po zmianie na LT+ ,nie wymagana jest żadna płyta.
    Wszystko chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum