1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Online pass key xbl a wersji pudełkowej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaptur2, Październik 15, 2013.

1. kaptur2

kaptur2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, no wlasnie naczytałem się tyle tematów na ten tema a nie mogę znaleźć podstawowej informacjie, mam zamiar zakupić mortal kombat i teraz powiedzmy ze mam wybor albo kod na gre albo za M$ albo w pudełku albo za złotówki, wszystko fajnie natomiast gdzies wyczytałem ze jak kupuje się gry na xbl to później nie ma tego online pass keya do gry w multi i trzeba cos dodatkowo placic/aktywować??? a w wersji pudełkowej jest? dlatego chciałem wyjaśnić ta kwestie.

Dzieki za info pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mortal kombat nie ma online pass.

4. kaptur2

kaptur2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm, a tez gdzies wyczytalem ze moze to być potrzebne przy mortal kombat, to juz teraz nie wiem... ok w kazdym razie jak jest w sytuacji gdy kupuje cos w xbl a na dvd, w xbl trzeba czasem dodatkowo cos zakupic by grac online? czy w kazdej pozycji z xbl mam dostepny online pass key do pobieranej gry?

pozatym z tego co czytalem w innych watka to mortal kombat 9 bo o tego mi chodzilo potrzebuje online pass chyba ze cala reszta sie myli, na allegro tez dopisuje ze np: niewykorzystany online pass/ czyli jest o potrzebny czy nie i prosiłbym o odpowiedz na powyzsze pytanie.

z gory dzieki

nie no nie wierze ze nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, chce kupic mortal kombat 9 z XBL, czy po zakupie bede musiał wykupywac jakies online passkeye?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja to gram i ,żadnego pass nie kupowałem i nie wpisywałem. Kupisz grę z xbox live i mają konto z goldem lub 48h trial multi powinno śmigać.

6. kaptur2

kaptur2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, fajnie dzieki jeszcze raz za odpowiedz, wiec trzeba bedzoe sprobowac:)

Wczytywanie...

Poleć forum