1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o pady do X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DrumsSlayer, Maj 15, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Witam wszystkich ponownie ;) Tym razem wyłaniam się do Was z kolejnym problemem, a bardziej pytaniem. W chwili obecnej jestem posiadaczem jednego pada do X360, co jak większość z Was dobrze rozumie, nie jest najlepszą opcją. Frajda z grania ze znajomymi jest niesamowita, ale jak wiadomo, nie zawsze jest możliwość skołowania od kogoś na jeden wieczór drugiego kołka. Przez takie właśnie obiekcje postanowiłem zakupić sobie drugiego... I właśnie, tu zaczynają się problemy... Ceny padów do X360 są szokujące, nawet używane trzymają swoją cenę, a podróbek jako takich nie ma - taniej nic nie wyrwiecie... Inaczej jest z padami do pierwszej generacji skrzynki, bo tu o podróbki nietrudno, a za 25zł można już wyrwać nowiutkiego w pudełko - co prawda wykonanie i żywotność dałaby nam na pewno wiele do myślenia, ale no cóż...
    Pytanie do Was jest następujące : czy przewodowy pad z Xa 1 jest kompatybilny z X360?
    Pytam, bo zainteresowała mnie poniższa aukcja, ale nazwa tematu aukcji mnie zbytnio nie przekonuje, więc wole wpierw zapytać kogoś bardziej obeznanego ;)
    PAD DO XBOX 360 -wibracje analog - WROCŁAW (3210546188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pad od pierwszego xboxa ma inna wtyczke wiec sie go nie podlaczy do xboxa 360 a w aukcji gosciu ewidentnie zaszalal z tytulem bo taki numer nie przejdzie chyba ze ja o czyms nie wiem

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    LOL ale typiarz w konia robi :D
    w każdym razie nie da się tego pada podłączyć pod xboxa 360
    a najśmieszniejsze jest to:
    Obrazek
    Mam nadzieję że Ci kupujący zdawali sobie sprawę z tego iż jest to pad do xboxa1 chociaż przeczucie mówi mi coś innego... :D

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Pady biale sa od 50zl i po co gowno kupowac org najlepsze lub dobrej jakosci podroby.

6. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Orientuje sięjak wygląda pad od pierwszej skrzynki, dlatego od razu po ujrzeniu aukcji musiałem zadać Wam to pytanie...
    Remix27, od 50zl? Jak znajdziesz taką ofertę to szczerze się nią zainteresuje ;)

Pozdrawiam,
    MRO'

7. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Poluj na jakąś licytację ;) Może uda ci się wygrać pada za 50-60 zł

Pozdro

1 osoba to lubi.
  8. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja wyrwalem bialego chyba za 60 zl tylko wibra nie dziala bezprzewodowy oczywiscie tylko poszukac Pozdro

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum